skip to Main Content

شرح پروژه

سایت خبری چنار نیوز توسط یک تیم تخصصی در مدت زمان 3 ماه کار شبانه روزی طراحی شده است.

کلیه کد نویسی این سایت طبق استاندارد W3C می باشد و از جدید ترین امکانات روز دنیا بهره مند می باشد.

همچنین دارای مجوز کد کد لایسنس معتبر شرکت ENVATO می باشد و نتنها در ایران، بلکه در خارج از کشور هم پشتیبانی فنی دارد.

برخی از امکانات سایت چنارنیو

1- آپدیت و پشتیبانی رایگان:

سایت خبری چنار نیوز به مدت 6 ماه به صورت رایگان توسط تیم تخصصی ما پشتیبانی می شود. همچنین در صورت تغییر نسخه زبان برنامه نویسی سایت، کلیه کد ها توسط تیم پشتیبانی آپدیت خواهند شد.

لازم به ذکر است آپدیت اکثر بخش های قالب و اکثر پلاگین ها دائمی می باشد و به مدت سالهای طولانی به صورت رایگان توسط پشتیبانی آپدیت خواهند شد تا به جدید ترین نسخه زبان های برنامه نویسی و جدید ترین امکانات روز دنیا مجهز باشند.

2- ربات ارسال خبر:

سایت چنار نیوز مجهز به ربات ارسال خبر اتوماتیک می باشد. این ربات کلیه سایت های خبری را بر اساس منطقه و نوع خبر بررسی میکند و جدید ترین اخبار را در سایت قرار می دهد. همچنین به صورت خودکار خبر را تنظیم می کند و با تغییر قسمت هایی از خبر، آن را اختصاصی می کند و در پایان آن را برای بازبینی، ویرایش و انتشار در اختیار نویسندگان قرار می دهد. این ربات میتواند روزانه هزاران خبر را از دیگر سایت های خبری دریافت کند و پس از ویرایش و تنظیم، آنها را منتشر کند.

همچنین این ربات دارای امکانات بی نظیری مانند آپلود تصاویر خبر در سرور، جداسازی فایل های چند رسانه ای از یکدیگر و صد ها امکانات جالب می باشد که در صورت درخواست مدیر سایت فعال خواهند شد.

3- سیستم هوشمند تبلیغات:

این سایت مجهز به یک سیستم هوشمند جهت درج تبلیغات می باشد. این سیستم می تواند هر یک از بنر های تبلیغاتی را برای روز های خاص نمایش بدهد و قابلیت های باز کردند لینک در پنجره جدید یا همان پنجره، فالو یا آنفالو کردن لینک و… را دارد. در این سیستم می توان ده ها بنر تبلیغاتی را به صورت هوشمند قرار داد تا هر بنر را در جایگاه مناسب قرار بدهد، در روز های تعیین شده نمایش بدهد و بعد از سپری شده ساعت یا روز تعیین شده، بنر را تغییر بدهد.

4- طراحی ریسپانسیو:

کلیه بخش های سایت به صورت ریسپانسوی طراحی شده اند و با کلیه کامپیوتر ها، لپ تاپ ها، تبلت ها، موبایل ها قابل نمایش می باشد. همچنین با همه مرورگر ها به خوبی سازگار می باشد و نحوه ریسپانسیو شدن سایت مورد تایید شرکت تم فارست می باشد.

5- سیستم گالری پیشرفته:

سایت مجهز به سیستم گالری پیشرفته می باشد که خبرنگاران می توانند تصاویر خود را فقط با کشیدن و رها کردن آپلود نمایند. سپس با تصاویر خود با چند کلیک یک گالری یا اسلایدر زیبا ایجاد کنند.

سیستم گالری می تواند هر یک از تصاویر را بدون افت کیفیت به چند تصویر با اندازه های مختلف ایجاد کند و در هر یک از بخش های سایت، تصاویر را با سایز استاندارد قرار دهد تا سایت همیشه بهینه باشد.

همچنین در صورت نیاز مدیر سایت با پرداخت کمی هزینه می تواند امکان فشرده سازی تصاویر به صورت خودکار را هم ایجاد کرد. (سیستم فشرده سازی تصاویر سایت بدون افت کیفیت با اسکریپت اختصاصی متصل به tinypng)

6- صفحه خبرنگاران:

همه خبرنگاران می توانند به صورت رایگان در سایت عضو شوند و خبر های خود را ارسال نمایند. مدیریت سایت می تواند برای هر یک از خبرنگاران دسترسی خاصی را تعیین کنید. مثلا اینکه خبر ارسال شده توسط یک خبرنگار، بعد از تایید مدیر سایت به نمایش گذاشته شود.

7- سئو و بهینه سازی سایت:

قالب وب سایت چنار نیوز توسط برترین متخصصین سئو و بهینه سازی شده است. بهینه سازی پیشفرض سایت توسط سایت gtmetrix کاملا تایید شده است و سایت با استفاده از بهترین ابزار ها سئو و بهینه سازی شده است. (به دلیل اینکه پشتیبانی سایت توسط مدیریت آن انجام می شود، سئو و بهینه سازی مطالب جدیدی که در سایت ارسال می شوند بر عهده مدیر سایت می باشد. در صورت نیاز می توانند با پرداخت هزینه پشتیبانی سئو و بهینه سازی را به تیم تخصصی ما بسپارید)

8- پشتیبانی سایت از همه زبان های دنیا:

سایت به گونه ای طراحی شده است که میتواند از همه زبان های دنیا را پشتیبانی کند. همچنین در صورت تمایل می توان با نصب یک افزونه کلیه خبر های ارسال شده در سایت را به همه زبان های زنده دنیا ترجمه کرد.

سایت خبری چنار نیوز به امکانات بی نظیر دیگری هم مجهز می باشد که به درخواست مدیرت سایت، نمیتوان سایر امکانات سایت را در اینجا ذکر کرد.

جزئیات پروژه

طراحی سایت خبری چنار نیوز، اولین و بزرگترین وب سایت خبری شهر چنارشاهیجان جهت انتشار جدید ترین اخبار با مدیریت ایمان احمدی، خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

لینک سایت: www.chenarnews.com

لینک سایت: www.chenarnews.ir

مشتری: ایمان احمدی

قیمت: توافقی

بازگشت به بالا