skip to Main Content

شرح پروژه

فروشگاه اینترنتی کتاب بلیان در مدت زمان ۱ ماه کار شبانه روزی طراحی شده است.

کلیه کد نویسی این سایت طبق استاندارد W3C می باشد و از جدید ترین امکانات روز دنیا بهره مند می باشد.

همچنین دارای مجوز کد کد لایسنس معتبر شرکت ENVATO می باشد و نتنها در ایران، بلکه در خارج از کشور هم پشتیبانی فنی دارد.

برخی از امکانات فروشگاه بلیان

1- آپدیت و پشتیبانی رایگان:

کلیه آپدیت ها و پشتیبانی این وب‌سایت توسط تیم تخصصی ما انجام می‌شود. در صورت تغییر نسخه زبان برنامه نویسی سایت، کلیه کد ها توسط تیم پشتیبانی آپدیت خواهند شد.

لازم به ذکر است آپدیت اکثر بخش های قالب و اکثر پلاگین ها دائمی می باشد و به مدت سالهای طولانی به صورت رایگان توسط پشتیبانی آپدیت خواهند شد تا به جدید ترین نسخه زبان های برنامه نویسی و جدید ترین امکانات روز دنیا مجهز باشند.

2- طراحی ریسپانسیو:

کلیه بخش های سایت به صورت ریسپانسوی طراحی شده اند و با کلیه کامپیوتر ها، لپ تاپ ها، تبلت ها، موبایل ها قابل نمایش می باشد. همچنین با همه مرورگر ها به خوبی سازگار می‌باشد و نحوه ریسپانسیو شدن سایت مورد تایید شرکت تم فارست می باشد.

3- سیستم گالری پیشرفته:

سایت مجهز به سیستم گالری پیشرفته می باشد که فروشندگان می توانند تصاویر خود را فقط با کشیدن و رها کردن آپلود نمایند. سپس با تصاویر خود با چند کلیک یک گالری یا اسلایدر زیبا ایجاد کنند.

سیستم گالری می تواند هر یک از تصاویر را بدون افت کیفیت به چند تصویر با اندازه های مختلف ایجاد کند و در هر یک از بخش های سایت، تصاویر را با سایز استاندارد قرار دهد تا سایت همیشه بهینه باشد.

همچنین تصاویر پس از آپلود توسط یک ربات به اندازه های استاندارد تقسیم خواهند شد و سپس فشرده سازی (کم حجم) خواهند شد.

4- صفحه فروشندگان:

فروشندگان مختلف می‌توانند در فروشگاه ثبت نام نمایند و محصولات خود را آنجا بفروشند. پس از فروش رفتن محصول، درصد کمی از فروش به سایت تعلق می‌گیرد و باقیمانده به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

5- سئو و بهینه سازی سایت:

قالب وب‌سایت فروشگاهی بلیان توسط برترین متخصصین سئو و بهینه سازی شده است. بهینه سازی پیشفرض سایت توسط سایت gtmetrix کاملا تایید شده است و سایت با استفاده از بهترین ابزار ها سئو و بهینه سازی شده است.

جزئیات پروژه

فروشگاه اینترنتی بلیان جهت فروش انواع کتاب چاپی، کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی و لوازم التحریر طراحی شده است که در آن فروشندگان مختلف می‌توانند محصولات خود را برای فروش قرار دهند و به صورت خودکار توسط سایت به فروش برسانند.

لینک سایت: www.balyan.ir

قیمت: 15 میلیون تومان

Back To Top