skip to Main Content

دکتر سیدمصطفی کلامی هریس یک مهندس کنترل و دوستدار ریاضیات و برنامه نویسی می باشد. زاده شهر هِریس (در نزدیکی تبریز) هستند. در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی، سه دانشگاه را در سه شهر مختلف ایران تجربه کرده اند و در همه مقاطع، رشته تحصیلی ایشان، مهندسی برق-کنترل بوده است. در حال حاضر نیز، به عنوان یکی از بنیانگذاران، مدیران و مدرسین، در سازمان علمی-آموزشی «فرادرس» مشغول به کار هستند.

آموزش های بسیار خوبی از استاد کلامی هریس در فرادرس منتشر شده است که با قیمت پایین در اختیار همه کاربران قرار گرفته اند. به لطف تسلط ایشان در برنامه نویسی، آموزش های برنامه نویسی این استاد برای همه کابران، مخصوصا دانشجویان، بسیار مناسب هستند.

تخصص هایی که از استاد کلامی هریس آموختم:

آموزش برنامه نویسی PHP

دسته بندی: اساتید  تخصص ها: PHP

آموزش PHP استاد کلامی هریس را از سایت فرادرس تهیه کردم و آن را گذرانده ام. این آموزش بسیار خوب تهیه شده است و استاد کلامی هریس تسلط بسیار خوبی بر زبان PHP دارند. هر چند در این آموزش خیلی موارد ناگفته می ماند، اما همان قسمت هایی که توسط این استاد تدریس شده اند به دلیل مثال های عملی، می تواند بسیار مفید واقع شود. مقدمات PHP که در این آموزش بیان می شود بسیار کامل هستند و با یک بار گذراندن این فیلم، مقدمات را به خوبی یاد میگیرید و می توانید برای حرفه ای شدن در این زبان برنامه نویسی آماده شوید.

Back To Top