skip to Main Content
سید مجتبی حیات الغیب

سید مجتبی حیات الغیب، مهندس کامپیوتر گرایش نرم‌افزار هستند. زمینه کاری ایشان به صورت تخصصی Front-End Web Developer است و تسلط خوبی بر روی تکنولوژی‌های این بخش نظیر: HTML5, CSS3, Sass, jQuery, Bootstrap و جاوا اسکریپت خصوصا فریم‌ورک Vue.js دارند. ایشان همچنین سابقه کار با فریم‌ورک AngularJS را هم در کارنامه خود دارند.

علاوه بر این ایشان سابقه کار با تکنولوژی‌های Back-End در وب نظیر: PHP, Laravel, MySQL و Node.js را نیز در کارنامه خود دارند. سایر ابزارها و تکنولوژی های مورد استفاده ایشان npm, Webpack و Git است. در زمینه آموزش برنامه نویسی سابقه تدریس چند دوره آموزشی در فرادرس را نیز دارند.

تخصص هایی که با وحید صالحی همراه بوده ام:

آموزش عبارات منظم در PHP

دسته بندی: اساتید  تخصص ها: PHP

معمولا هر ماه در منو جستجو سایت فرادرس کلمه PHP رو سرچ میکنم و آموزش هایی که در این زمینه منتشر می‌شوند رو خریداری میکنم. وقتی در حال گشت‌و‌گذار بودم، عنوان «آموزش عبارات منظم در PHP» رو دیدم که خیلی برام جالب بود. چون مدتها قبل واسه ساختن یک اسکریپت دنبال تخصص بودم و چون این تخصص رو به خوبی یاد نگرفته بودم، اسکریپت من بهینه نبود. وقتی دیدم قیمت آموزش هم مناسبه و تخفیف ۵۰درصد به مناسبت عید هم داره، و از همه مهم تر،‌ آموزش توسط یک کارشناس مهندسی کامپیوتر تهیه شده بود،‌ آموزش رو تهیه کردم.

وقتی شروع کردم به مشاهده فیلم های آموزشی، خیلی هیجان زده شدم و باورم نمیشد که این سرفصل، به این خوبی تدریس شده باشه! از اینکه میبینم همچین سرفصل مهمی در یک منبع ایرانی با زبان فارسی منتشر شده، بسیار خوشحال هستم.

بعد از یادگیری این سرفصل به سراغ یادگیری ادامه آن در سایت های خارجی هم رفتم. چون هنوز به دنبال چند نکته دیگه بودم.

این آموزش تونست به من کمک کنه یکی از مهم ترین اسکریپت هایی که طراحی کرده بودم رو 3 درصد بهینه تر کنم که موجب بالا رفتن سرعت اجرای اون هم شد.

امیدوارم در آینده شاهد ادامه تدریس مهندس سید مجتبی حیات الغیب در اینترنت باشم و براشون آرزوی موفقیت دارم. 🙂

Back To Top