skip to Main Content
لقمان آوند

دکتر لقمان آوند متولد سال 1367 می باشد و تحصیلات خود را از کارشناسی تا دکترا در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه شیراز گذرانده است.

وی از سال 1383 تاکنون وقت خود را در حوزه وب به تولید محتوا و آموزش مباحث مبتنی بر وب پرداخته است و در سال های گذشته سابقه برنامه نویسی با زبان های جاوااسکریپت، پی‌اچ‌پی، جاوا و… دارا است و بیش از 10 سال است که در زمینه آموزش زبان های برنامه نویسی وب در سون لرن مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص هایی که از استاد لقمان آوند آموختم:

آموزش طراحی وب با HTML5 و CSS3

آموزش برنامه نویسی PHP

دسته بندی: اساتید  تخصص ها: PHP , HTML5 , CSS3

لقمان آوند یکی از اساتید بسیار خوب من بودند که آموزش های CSS – HTML – JavaScript و PHP را به صورت مجازی از ایشان آموخته ام. به جرات می توان گفت، برخی از آموزش های موجود در سایت سون لرن، جز بهترین و کاملترین فیلم های آموزشی موجود در اینترنت هستند!

حتی اگر شما یک برنامه نویس حرفه ای هم باشید، به شما پیشنهاد میکنم دوره های مجازی لقمان آوند را تهیه و مشاهده نمایید. زیرا هر چقدر هم حرفه ای باشد، مطمئنا نکاتی در این آموزش ها خواهید آموخت که در دیگر آموزش های موجود در اینترنت وجود ندارند.

دوره های آموزشی لقمان آوند به 2 دسته تقسیم میشوند:

دوره های مجازی: فیلم های آموزشی که با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می گیرند و می توانید در خانه یا هر محلی که هستنید فیلم ها را مشاهده نمایید. اگر شما هم مانند من به هر دلیلی توانایی شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، پیشنهاد میکنم دوره های مجازی را تهیه نمایید 🙂

دوره های حضوری: دوره هایی که باید به صورت حضوری در محل تعیین شده توسط سون لرن بگذرانید. این دوره ها به علت حضوری بودن، بازدهی بسیار بهتری دارند و می توانید به صورت حضوری سوالات خود را از استاد خود بپرسید و مشکلات برنامه نویسی خود را برطرف کنید. اما متاسفانه شرکت در دوره های حضوری نیازمند زمان و هزینه بسیار بیشتری می باشد؛ مخصوصا برای کسانی که خارج از تهران زندگی میکنند.

قیمت بین دوره های مجازی و دوره های حضوری بسیار زیاد هستند. ده ها برابر اختلاف قیمت میان این دو وجود دارد! اما اگر امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارید، اصلا نگران نباشید! دوره های مجازی را تهیه کنید و فقط با کمی تمرین بیشتر و مطالعه کتاب آموزشی در همان زمینه و جستجو در گوگل، می توانید حتی بیشتر از دوره های حضوری یاد بگیرید!

جیب های خالی هیچوقت باعث عقب ماندگی کسی نشدند. تنها مغزهای خالی و قلب های خالی می توانند باعث این موضوع شوند.

بازگشت به بالا