skip to Main Content
لقمان آوند

دکتر لقمان آوند متولد سال 1367 می باشد و تحصیلات خود را از کارشناسی تا دکترا در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه شیراز گذرانده است.

وی از سال 1383 تاکنون وقت خود را در حوزه وب به تولید محتوا و آموزش مباحث مبتنی بر وب پرداخته است و در سال های گذشته سابقه برنامه نویسی با زبان های جاوااسکریپت، پی‌اچ‌پی، جاوا و… دارا است و بیش از 10 سال است که در زمینه آموزش زبان های برنامه نویسی وب در سون لرن مشغول به فعالیت می باشد.

دسته بندی: اساتید  تخصص ها: PHP , JavaScript , HTML5 , CSS3

لقمان آوند یکی از اساتید بسیار خوب من بودند که آموزش های CSS – HTML – JavaScript و PHP را به صورت مجازی از ایشان آموخته ام. به جرات می توان گفت، برخی از آموزش های موجود در سایت سون لرن، جز بهترین و کاملترین فیلم های آموزشی موجود در اینترنت هستند!

حتی اگر شما یک برنامه نویس حرفه ای هم باشید، به شما پیشنهاد میکنم دوره های مجازی لقمان آوند را تهیه و مشاهده نمایید. زیرا هر چقدر هم حرفه ای باشد، مطمئنا نکاتی در این آموزش ها خواهید آموخت که در دیگر آموزش های موجود در اینترنت وجود ندارند.

دوره های آموزشی لقمان آوند به 2 دسته تقسیم میشوند:

دوره های مجازی: فیلم های آموزشی که با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می گیرند و می توانید در خانه یا هر محلی که هستنید فیلم ها را مشاهده نمایید. اگر شما هم مانند من به هر دلیلی توانایی شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، پیشنهاد میکنم دوره های مجازی را تهیه نمایید 🙂

دوره های متخصص: دوره های متخصص جایگزین دوره های مجازی شده‌اند و دیگر دسترسی به دوره های مجازی در سون‌لرن امکانپذیر نمی‌باشد. این امر باعث شده است دیگر به دوره های ارزان قیمت مجازی سون‌لرن دسترسی نداشته باشید و می‌تواند خبر بدی برای کسانی باشد که توانایی خرید دوره های مجازی را ندارند. اما در عوض دوره های متخصص را می‌توانید به صورت فصل به فصل تهیه کنید و نیازی نیست هزینه کل دوره را یکجا بپردازید. کیفیت دوره های متخصص بسیار بهتر از دوره های مجازی می‌باشد و به مسلما جزء بهترین منبع آموزشی فارسی زبان در اینترنت هستند.

اما اگر امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارید، اصلا نگران نباشید! دوره های متخصص سون‌لرن را می‌توانید به صورت فصل به فصل تهیه کنید و فقط با کمی تمرین بیشتر و مطالعه کتاب آموزشی در همان زمینه و جستجو در گوگل، می توانید حتی بیشتر از دوره های حضوری یاد بگیرید!

جیب های خالی هیچوقت باعث عقب ماندگی کسی نشدند. تنها مغزهای خالی و قلب های خالی می توانند باعث این موضوع شوند.

Back To Top