skip to Main Content

عباس مقدم فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی برق در مقطع کارشناسی در سال 1387 می باشد. از سال 90 آموزش های حرفه ای در زمینه برنامه نویسی را در اینترنت منتشر کردند.

آموزش های استاد مقدم بسیار حرفه ای و و کامل بودند و جز معدود آموزش های فارسی زبان موجود در اینترنت بودند که با قیمت های بسیار پایین در اختیار کاربران قرار گرفتند و به سرعت موجب شهرت ایشان در ایران شد.

تخصص هایی که از استاد عباس مقدم آموختم:

آموزش طراحی صفحات وب با HTML5 و CSS3

آموزش برنامه نویسی با PHP و MySQL

دسته بندی: اساتید  تخصص ها: PHP , JavaScript , HTML5 , CSS3

عباس مقدم اولین استاد برنامه نویسی من و یکی از بهترین اساتید من بودند. زمانی که میخواستم برنامه نویسی وب را به صورت حرفه ای آغاز کنم با استفاده از آموزش های HTML – CSS – JavaScript و PHP استاد مقدم توانستم مهارت خودم را در این زمینه بیشتر کنم.

فیلم های آموزشی استاد مقدم نسبت به سایر فیلم های آموزشی فارسی زبان در اینترنت که تهیه کردم، بسیار کامل تر هستند و تسلط زیادی در برنامه نویسی وب دارند.

درس‌های هر دوره‌ی های آموزشی استاد مقدم به 3 دسته تقسیم میشوند:

1- رایگان: قسمت های اولیه آموزش برای همه کاربران (عضو و مهمان) در دسترس هستند و می توانید این دروس را به صورت رایگان دانلود کنید.

2- رایگان برای اعضا: برخی از قسمت های آموزش که معمولا ادامه آموزش های رایگان هستند، فقط کاربرانی که در سایت عضو هستند می‌توانند این درس‌ها را دانلود کنند. (عضویت در سایت رایگان است)

3- ویژه‌ی ثبت نام کنندگان: قسمت های پایانی آموزش ها که شامل پروژه های پایانی می باشد، فقط کاربرانی که در آن دوره ی آموزشی خاص ثبت نام کرده اند می توانند آن دروس را مشاهده کنند.

پس با این وجود میتوانید ابتدا حدود نیمی از آموزش را به صورت رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت، ادامه آموزش را در سایت اُتِدیا با قیمت بسیار کم تهیه کنید.

همچنین پشتیبانی استاد مقدم بسیار خوب می باشد و هر زمان که از طریق ایمیل یا کامنت ها سوالی را بپرسید، به سرعت به شما پاسخ خواهند داد که این پشتیبانی خوب موجب دلگرمی دانشجویان از دوره ها می شود.

Back To Top