skip to Main Content

این سایت حاصل تلاش شبانه روزی سیدرضا بازیار می باشد که بدون وابستگی مادی و معنوی به هیچ سازمان و نهاد و حزب و گروه سیاسی فعالیت خود را ابتدا بر اساس قانون الهی و سپس قانون اساسی ایران بنا نهاده است. کلیه هزینه های این سایت با هزینه شخصی پرداخت می شود که امیدوارم از این پس از طریق تبلیغات تامین شود و همواره سعی می کنم تا مطالب آموزشی جدید و خواندنی را برای شما به ارمغان بیاورم.

آیا می توانم مطالب سایت را کپی و منتشر کنم؟

به دلیل آن که محتوای بخش وبلاگ فارسی ، وبلاگ انگلیسی ، وبلاگ عربی به صورت اختصاصی تولید می شوند، کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سایت تنها با کسب اجازه از مدیر سایت از طریق فرم تماس با سیدرضا بازیار امکان پذیر است. همچنین استفاده غیر شخصی و یا تجاری از محتوای وبسایت نیز در صورت عدم داشتن مجوز مکتوب از مدیر سایت، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می دهیم تا از فرد و وبسایت کپی کننده شکایت کرده و یا وبسایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نمائیم.

آیا برای خرید محصولات، حتما باید در سایت عضو باشم؟

برای خرید محصولات سایت در حال حاضر نیازی به ثبت نام نیست. شما می توانید فقط با وارد کردن برخی اطلاعات خود در هنگام خرید، از فروشگاه آنلاین سایت خرید های خود را انجام دهید.

آیا می‌ توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با استفاده از همان ایمیلی که خرید های خود را انجام داده اید، از طریق بخش تماس با من درخواست دهید تا سوابق خرید شما از طریق ایمیل ارسال ‏شود.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می ‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن باید با سیدرضا بازیار تماس بگیرم؟

برای خرید از فروشگاه سایت خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد کارشناسان فروش سایت با شما تماس خواهند گرفت.

اما برای خرید سایر خدمات سایت می توانید از طریق بخش تماس با من در ارتباط باشید تا کارشناسان سایت شما را از روند کار مطلع کنند.

آیا برای مشتریان دائمی یا خرید با تعداد بالا قیمت ‏ها متفاوت خواهد بود؟

برای مشتریان دائمی و کسانی که سفارش به تعداد بالا دارند، کد های تخفیفی در نظر گرفته شده است. جهت دریافت کد تخفیف می توانید از طریق بخش تماس با من در ارتباط باشید تا کد تخفیف برای شما ارسال شود.

Back To Top