تصاویر رندر شیائومی ردمی بادز 4 لایت فاش شد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

تصاویر رندر شیائومی ردمی بادز 4 لایت فاش شد


تصاویر رندر جدیدی از هدست مقرون به صرفه شیائومی با نام ردمی بادز 4 لایت، فاش شدند که طراحی مشابهی با نسل اول ایر پادز اپل دارند. با ما در آی‌تی‌رسان همراه باشید.

قبل از اینکه شیائومی یک هدفون جدید منتشر کند، ما تصاویر رندر ردمی بادز 4 لایت آینده را دریافت کردیم. اگرچه هنوز ویژگی‌های هدست جدید مشخص نیست، اما در حال حاضر تنها تصاویر رندر آن موجود است.
شیائومی شرکتی است که میزبان طیف وسیعی از محصولات را با نام خود عرضه می‌کند، شیائومی به زودی یک مدل Lite را علاوه بر Buds 4 و Buds 4 Pro عرضه خواهد کرد.Redmi Buds 4 Lite همانطور که از تصاویر مشخص است یک هدفون درون گوشی نخواهد بود، به این معنی که قابلیت حذف نویز را نخواهد داشت. از نظر طراحی، کاملاً به نسل اول AirPods نزدیک است.

تصاویر منتشر شده از شیائومی ردمی بادز 4 لایت

این رو هم بخون:

نسخه قبلی Redmi Buds 3 Lite به دلیل قیمت مناسب مورد علاقه مشتریان در کشورهای مختلف است. ما انتظار داریم Redmi Buds 4 Lite نیز یک هدفون مقرون به صرفه باشد.

تصاویر ردمی بادز 3 لایت

به غیر از تصاویر، اطلاعات زیادی در دسترس نیست. حتی اگر تصاویر فقط هدفون‌های سفید را نشان می‌دهند، معرفی رسمی از شیائومی ممکن است گزینه‌های مختلف رنگی بیشتری را نمایش دهد. به عنوان مثال، Redmi Buds 3 Lite در دو رنگ مختلف عرضه شد.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]