مصرف سوخت ساینا دنده‌ ای و اتوماتیک چقدر است؟

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

مصرف سوخت ساینا دنده‌ ای و اتوماتیک چقدر است؟


مصرف سوخت ساینا یکی از سوالاتی است که طرفداران این خودرو به دنبال پاسخ آن هستند. در ادامه به میزان مصرف سوخت این خودروی خوش قیمت سایپا می‌پردازیم. خودرویی که یکی از محبوب‌ترین‌های بازار ایران بوده و به واسطه قیمت مناسب و عرضه در دو نسخه دنده‌ای و اتوماتیک توانسته تا فروش بالایی را تجربه کند.

طبق نتایج و تست‌های بدست آمده، مصرف سوخت ساینا دنده‌ای در مسیرهای شهری و پر از ترافیک، چیزی در حدود 8.7 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر است. مسلما برای استفاده از خودرو در جاده و مسافت‌های بین‌شهری مصرف سوخت کاهش می‌یابد و این میزان برای هر 100 کیلومتر چیزی در حدود 6 لیتر اندازه‌گیری شده است. در صورتی که بخواهید از این خودرو به صورت ترکیبی در خیابان‌های شهر و جاده‌‌های بین‌شهری بهره بگیرید، مصرف سوخت شما چیزی در حدود 7.2 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر خواهد بود.

این اعداد برای ساینا اتوماتیک تفاوت خاصی با مدل دنده‌ای ندارد. به صورت دقیق‌تر مصرف سوخت ساینا اتوماتیک در شهر حدود 8.9 لیتر، در مسیرهای بین شهری و جاده‌ای حدود 6 لیتر و در نهایت به صورت ترکیبی حدود 7.3 لیتر محاسبه شده است.

مسلما این میزان مصرف سوخت، در بهترین شرایط به دست آمده و بسته به شرایط خودرو و حتی تعداد سرنشینان، مصرف سوخت ساینا دنده‌ای و اتوماتیک مثل هر خودرو دیگری متفاوت خواهد بود. بنابراین بهتر است که به این اعداد چند لیتری را اضافه کنید! بسیاری از خریداران از مصرف سوخت ساینا گلایه‌ دارند و مصرف آن را در شهر بیش از 10 لیتر و در جاده‌های بین شهری حدود 8 لیتر عنوان کرد‌ه‌اند. این اعداد در صورت استفاده از کولر، مسلما بیشتر خواهد شد.

یادتان باشد که مصرف سوخت به نوع بنزین هم بستگی داشته و به‌عنوان مثال در صورت بی‌نقص بودن ماشین، با استفاده از بنزین سوپر مصرف سوخت کمتری خواهید داشت.

این رو هم بخون:

ساینا بیش از 1000 کیلوگرم وزن داشته و حجم باک آن 41 لیتر است و با استاندارد آلایندگی یورو 4 یکی از خودروهای پرفروش بازار ایران به شمار می‌رود.

جدول کامل مصرف سوخت ساینا دنده‌ای

مصرف سوخت در شهر 8.7 لیتر به ازای هر 100 کیلومترمصرف سوخت بیرون از شهر 6 لیتر به ازای هر 100 کیلومترمصرف سوخت ترکیبی 7.2 لیتر به ازای هر 100 کیلومترمصرف سوخت با کولر +3 لیتر به ازای هر 100 کیلومترحجم باک 41 لیتراستاندارد آلایندگی یورو 4

جدول کامل مصرف سوخت ساینا اتوماتیک

مصرف سوخت در شهر 8.9 لیتر به ازای هر 100 کیلومترمصرف سوخت بیرون از شهر 6 لیتر به ازای هر 100 کیلومترمصرف سوخت ترکیبی 7.3 لیتر به ازای هر 100 کیلومترمصرف سوخت با کولر +3 لیتر به ازای هر 100 کیلومترحجم باک 41 لیتراستاندارد آلایندگی یورو 4منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]