استخراج ارزهای دیجیتال، و درآمد ارزی با ViaBTC

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

استخراج ارزهای دیجیتال، و درآمد ارزی با ViaBTC


فرایند استخراج ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین روزبه‌روز پیچیده‌تر و رقابتی‌تر می‌شود. الزام وجود سخت‌افزار قدرتمند هم موجب کاهش توان افراد برای استخراج فردی ارزهای دیجیتال شده است. پاداش‌های استخراج نیز به دلیل نوسانات ارزهای دیجیتال و سقوط قیمت آن‌ها به‌خصوص در سال 2022 کاهش یافته است. همه این‌ها موجب کاهش کسب درآمد پایدار ارزی برای ماینرها گردید. بنابراین پدیده‌ای به نام استخر استخراج ارز دیجیتال به عرصه ماینینگ وارد شد. استخر ماینینگ جایی است که ماینرها در آن شریک می‌شوند تا قدرت محاسباتی و شانس آن‌ها برای کسب پاداش افزایش یابد. در مقاله پیش رو قصد داریم استخر ماینینگ ViaBTC را به شما عزیزان معرفی کنیم.

استخراج ارز دیجیتال به چه معناست؟

فرآیند استخراج یا ماینینگ در کریپتو به تولید ارزهای دیجیتال جدید و تایید تراکنش‌های ارزی در شبکه منجر می‌شود. ماینینگ فقط در شبکه‌های اثبات کار (PoW) و با حل مسائل ریاضی بسیار پیچیده صورت می‌پذیرد. ماینر به ازای استخراج و ثبت یک بلوک جدید در بلاکچین، مقدار مشخصی از ارز دیجیتال بومی شبکه را به عنوان پاداش دریافت می‌کند.

افزایش قیمت بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها در سال‌های اخیر به افزایش علاقه به شرکت در فرایند استخراج انجامیده است. اما استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اثبات کار به توان محاسباتی و ریگ‌های ماینینگ بسیار قدرتمند نیاز دارد. بنابراین ماینرهای سولو به حضور و شراکت در استخرهای ماینینگ ارز دیجیتال روی آورده‌اند. ViaBTC هم یک استخر ماینینگ معتبر است که در ادامه به معرفی راه‌های کسب درآمد پایدار از آن خواهیم پرداخت.

استخر ماینینگ ViaBTC چیست؟

ViaBTC یک سرویس کاملا جدید را به نام استخراج هوشمند راه‌اندازی کرد و یک آزمایش بتا عمومی را با موفقیت انجام داد. این استخر ماینینگ همیشه علایق ماینرها را در نظر دارد و متعهد به ارائه بهترین درآمد ممکن به آن‌ها است. این استخراج هوشمند یک سرویس ارتقا یافته است و چندین مزیت مهم را ارائه می‌دهد. مثلا به‌طور خودکار هش ریت شما را به استخراج سودآورترین ارز دیجیتال تبدیل می‌کند تا سود شما به حداکثر برسد. بدین ترتیب میانگین نرخ بازده روزانه استخراج ارز دیجیتال به‌طور قابل‌توجهی افزایش می‌یابد.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این استخر ماینینگ باید به تبدیل خودکار ساعتی اشاره کرد. دارایی‌های حساب شما پس از فعال کردن این عملکرد به صورت ساعتی به بیت کوین (BTC) تبدیل می‌شود. این عملکرد تبدیل خودکار دارایی ساعتی به تتر (USDT) و انتقال به صرافی کوینکس (CoinEx) را فعال می‌کند. این یک مزیت بزرگ برای ماینرها خواهد بود.

زمانی که قیمت ارزهای استخراج شده به طور ناگهانی کاهش می‌یابد یا بیت کوین اوج زیادی می‌گیرد، ماینرها با کاهش سود روبرو می‌شوند. تبدیل خودکار ساعتی به طور موثر از این امر جلوگیری می‌کند و درآمد پایدار ارزی را به همراه دارد.

راه‌های افزایش درآمد در استخر ViaBTC

استخر ماینینگ ViaBTC ویژگی‌هایی دارد که موجب می‌شود تا ماینرها به درآمد پایداری دست پیدا کنند. در اینجا به مهم‌ترین این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد.

1. خودکارسازی تبدیل و برداشت ارزهای دیجیتال

این رو هم بخون:

ماینرها در مواجهه با نوسانات مکرر در بازار ارزهای دیجیتال به محصولاتی نیاز دارند که به کسب درآمد پایدار بیانجامد. بنابراین استخر ViaBTC فقط بر روی ارائه محصولات و خدمات حرفه‌ای تمرکز می‌کند. آن هم به‌گونه‌ای که بتوان درآمد حاصل از ماینینگ ارز دیجیتال را به شکل خودکار و سریع به دارایی‌های پایدارتری مانند بیت کوین تبدیل کرد. زیرا ماینرها در هنگام بروز نوسانات شدید در قیمت ارز دیجیتال دچار ضررهای بزرگی می‌شوند.

پلتفرم ViaBTC از سال ۲۰۲۰ به بعد در راستای برآورده کردن نیازهای جدید ماینرها اقدام به راه‌اندازی امکان تبدیل و برداشت خودکار کرد. این عملکرد نوین می‌تواند به کاهش خطرات ناشی از نوسانات قیمت در عرصه کارهای ماینرها منجر شود. به این ترتیب، ماینرها می‌توانند ارزش درآمد حاصل از استخراج خود را به صورت پایدار حفظ کنند.

2. هج کردن و وام‌دهی ارز دیجیتال

استخر استخراج ViaBTC سرویس‌های هج کردن (Hedging) و وام‌دهی ارز دیجیتال را هم برای کمک به انعطاف‌پذیری ماینرها در برابر ریسک‌‌های بازار ارائه می‌کند. این دو محصول سعی دارند تا به تقاضا و نیاز استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال پاسخ بدهند. استفاده از رویکرد مالی سنتی می‌تواند زمان مانور بیشتری را در اختیار ماینرهای ارز دیجیتال قرار دهد. این موضوع می‌تواند به ماینرها اجازه دهد تا حداکثر ارزش دارایی‌های دیجیتال خود را حفظ کنند. بنابراین پایداری درآمد ماینرها از استخراج ارزهای دیجیتال و تایید تراکنش‌ها در درازمدت هم باقی می‌ماند.

3. شفافیت بالا و پشتیبانی قوی

در ViaBTC، اطلاعات مربوط به استخراج ماینرها به شکل منبع باز، شفاف و تصویری ارائه می‌شوند. همچنین یک سیستم اعلان نوسانات هش ریت هم در این پلتفرم وجود دارد که میزان شفافیت آن را افزایش می‌دهد. ارسال نوتیفیکیشن‌های مرتبط با نوسانات هش ریت از طریق ایمیل و پیامک به ماینر می‌تواند امکان نظارت بر هش ریت را به صورت دائمی فراهم کند.

یک گروه کاملا حرفه‌ای و قوی هم هدایت و پشتیبانی این استخر را امکان‌پذیر می‌کند که به موفقیت بالای آن تا زمان کنونی منجر شده است. گروه مدیریت حرفه‌ای ViaBTC متشکل از افرادی با سابقه عالی از کشورهای مختلف جهان تشکیل شده است. نیمی از این افراد دانش و تمرکز خود را فقط بر روی تحقیق و توسعه استخر قرار داده‌اند.

فرآیند نقل و انتقال ارزهای دیجیتال به شبکه بیت کوین هم از طریق سرویس BTC Client انجام می‌شود. این سرویس به صورت کاملا مستقل توسط گروه حرفه‌ای مدیریت ViaBTC توسعه یافته است. در عین حال، این استخر با ایجاد و توزیع گره‌های استخراج در چندین کشور مختلف به کاهش نرخ Orphan Rate پرداخته است. تمام این ویژگی‌ها در کنار هم می‌توانند کسب درآمد پایدار ارزی را برای ماینرها فراهم کند.

جمع‌بندی

استخر ماینینگ ViaBTC امکانات بسیار خوبی برای ماینرها دارد که می‌تواند آن را به پلتفرمی عالی برای کسب درآمد پایدار ارزی تبدیل کند. این استخر ماینینگ از مزایایی چون تبدیل و برداشت خودکار ارزهای دیجیتال، هج کردن، وام‌دهی ارز دیجیتال و شفافیت عالی بهره می‌برد. به‌طورکلی ماینرهای این استخر می‌توانند درآمد خوبی از شرکت در این پلتفرم به دست آورند.

منابعمنبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]