جانشین رئیس پلیس راهور: حداقل 50 درصد از تصادفات جاده‌ای به علت نقص فنی خودروهای داخلی است

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

جانشین رئیس پلیس راهور: حداقل 50 درصد از تصادفات جاده‌ای به علت نقص فنی خودروهای داخلی است


سردار تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور گفت: حداقل 50 درصد از تصادفات جاده‌ای کشور به نقص فنی خودروهای داخلی مربوط می‌شود.

سردار حسینی در مصاحبه اخیر خود با مقدم بر شمردن اهمیت حفظ جان انسان‌ها نسبت به هر موضوع دیگری تاکید کرد: آیا در مقایسه بین حمایت از تولید داخلی و حفظ جان انسان‌ها، می‌توان اولویت و اهمیت را به حمایت از تولید داخلی داد؟ هر کاری که در جهان انجام می‌شود برای حفظ جان انسان‌ها و ارتقاء کیفیت بشریت است، ما نمی‌توانیم به بهانه حمایت از تولید داخل نسبت به جان انسان‌ها بی‌تفاوت باشیم.

جانشین رئیس پلیس راهور گفت: بخش قابل ملاحظه‌ای از ترافیک این روزهای تهران و دیگر کلان‌شهرهای کشور نیز به واسطه نابسامانی و مشکلات مربوط به همین حوزه است، اگر لایحه‌ای که در مورد اسقاط خودروهای فرسوده از سوی دولت به مجلس ارائه شده به تصویب برسد، می‌توان آن را آخرین میخ بر تابوت اسقاط خودروها دانست.

پست‌های مرتبط

وی ادامه داد: اگر اسقاط خودروها تعطیل شود، وضعیت نگران‌کننده‌تری را در صنعت خودرو، ایمنی خودروها و جان انسان‌ها شاهد خواهیم بود.

سردار حسینی با اعلام این که در تصادفات با علت‌های مستقیم و غیرمستقیم و تسهیل‌گر مواجه هستیم بیان کرد: در گذشته نیز تاکید کردم که اگر تمامی خودروهای داخلی با استاندارد خودروهای روز دنیا ساخته شوند، شاهد کاهش بیش از 60 درصدی در میزان تصادفات و جانباختگان و مصدومان خواهیم بود.

جانشین رئیس پلیس تاکید کرد: اگر بخواهیم خوشبینانه نگاه کنیم، حداقل 50 درصد از تصادفات کشور مربوط به نقص فنی خودروهای داخلی است.

وی در پایان افزود: در هنگام بروز تصادفات، یک نقش پیشا وقوعی و یک نقش پسا وقوعی است که با امکانات و تجهیزات خودرو از جان راننده و سرنشینان محافظت می‌کند، در صورتی که خودروهای داخلی از هیچ ‌یک از این دو قابلیت‌ برخوردار نیستند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]