ثبت نام وام فوری قسطا – بدون نیاز به ضامن

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

ثبت نام وام فوری قسطا – بدون نیاز به ضامن


برای دریافت این وام، روی کلمه  وام فوری کلیک کنید و یا به سایت www.ghesta.ir  مراجعه کنید. اگر سوالی داشتید میتوانید با شماره 02147386000 تماس بگیرید. وام بدون ضامن قسطا در قالب یک کارت اعتباری بنام قسطا کارت در اختیار شما قرار میگیرد. این کارت عضو شتاب بوده و همه جا معتبر میباشد.

وام بدون ضامن قسطا کمتر از یک هفته آماده خواهد شدوام فوری قسطا نیاز به ضامن ندارد (با سفته یا چک میتوانید وام دریافت کنید)تمامی مراحل دریافت وام بدون ضامن قسطا بصورت آنلاین است

با قسطا کارت میتوانید هر کالا و خدماتی را از تمام فروشگاه های سراسر کشور بصورت اقساطی تهیه کنید. چون قسطا کارت عضو شتاب بوده و همه جا معتبر است. پس خرید تلویزیون اقساطی و هرچیز دیگری از هر فروشگاه آنلاین و آفلاینی امکان پذیر میباشد.

 

مراحل دریافت وام بدون ضامن

برای دریافت وام بدون ضامن قسطا باید مراحل زیر را طی کنید:

مراجعه به ghesta.ir و ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری در سایت قسطاثبت سفارش جدید و بارگذاری مدارکبعد از یک تا سه روز کاری نتیجه اعتبار سنجی از طرف کارشناسان قسطا به اطلاع شما میرسدبا توجه به نمره اعتباری شما، مشخص میشود که میتوانید با سفته وام دریافت کنید و یا با چکسپس با اعلام کارشناسان قسطا، چک یا سفته را ارسال میکنید و همزمان قسطا کارت برای شما پست میشود

پس از این که قسطا کارت به دست شما برسد میتوانید نسبت به خرید اقساطی هر کالایی از هر شهر و فروشگاهی اقدام کنید. پس از دریافت قسطا کارت میتوانید به هر فروشگاهی که دوست داشتید مراجعه کنید و کالای مد نظر خود را بخرید. در واقع شما صورت نقدی خرید میکنید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت میکنید.

با این روش شما در انتخاب کالا و فروشگاه آزاد هستید. پس میتوانید به فروشگاه های مختلف سر بزنید، قیمت و کیفیت کالاها را مقایسه کنید و یک خرید اقساطی به صرفه داشته باشید.

نحوه بازپرداخت اقساط

بعد از خرید، اقساط را بصورت 12 ماهه به قسطا بازپرداخت میکنید. برای بازپرداخت اقساط نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمام مراحل در سایت قسطا انجام میشود.

سود اقساط

این رو هم بخون:

سود اقساط را میتوانید بصورت کاملا شفاف و به راحتی در سایت قسطا مشاهده کنید.

خرید اینترنتی اقساطی با وام بدون ضامن قسطا

قسطا کارت هم دقیقا مثل بقیه کارتهای شماست.همانطور که با بقیه کارتها میتوانید از تمام فروشگاه ها خرید کنید، با قسطا کارت هم میتوانید از هر فروشگاهی خرید کنید.

همانطور که برای بقیه کارتهای خود رمز دوم تعریف میکنید و بصورت اینترنتی خرید میکنید، میتوانید رمز دوم قسطا کارت هم فعال کرده و نسبت به خرید اقساطی از تمام فروشگاه های آنلاین اقدام کنید.

وام قسطا ظرف مدت چند روز آماده میشود؟

توجه کنید که تمام مراحل دریافت این وام بدون ضامن بصورت آنلاین انجام میشود و درهیچکدام از مراحل نیاز به مراجعه حضوری نمیباشد و اگر تمام مراحل را به موقع و طبق دستورالعملهای قسطا انجام دهید، میتوانید در کمتر از یک هفته این وام بدون ضامن را دریافت کنید.

خرید تلویزیون اقساطی

با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی، خرید نقدی کالاهایی مثل تلویزیون کمی مشکل شده است. اما با وام قسطا میتوانید از هر فروشگاهی نسبت به خرید تلویزیون اقساطی اقدام کنید.

با نزدیک شدن به مسابقات جام جهانی 2022 خرید اقساطی تلویزیون هم میتواند جذاب باشد. برای دریافت وام قسطا میتوانید همین الان به www.ghesta.ir مراجعه کنید.

 

وام فرهنگیان

فرهنگیان عزیزی که به دنبال دریافت وام فرهنگیان هستند هم توجه داشته باشند که میتوانند از وام فوری قسطا استفاده کنند. شما میتوانید علاوه بر دریافت وام فرهنگیان از وام 20 میلیونی قسطا هم استفاده کنید.

توجه کنید که برای دریافت این وام نیازی به ضامن ندارید و کل پروسه دریافت وام فوری قسطا بصورت آنلابن انجام میشود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. از همه مهم تر اینکه وام بدون ضامن قسطا هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید با این وام هر کالایی را از هر فروشگاهی نقدی بخرید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنید.

با تشکر از توجه شما. برای ثبت نام این وام، کلمه ” وام قسطا ” را در مرورگر خود سرچ کنید درصورتی که در مراحل ثبت نام وام قسطا دچار مشکل شدید میتوانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۷۳۸۶۰۰۰ سوالات خود را از کارشناسان قسطا بپرسید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و آی‌تی‌رسان در تهیه آن نقشی نداشته استمنبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]