بروزرسانی اندروید 13 پایدار برای میان رده‌های قدیمی‌تر سامسونگ شروع شد.

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

بروزرسانی اندروید 13 پایدار برای میان رده‌های قدیمی‌تر سامسونگ شروع شد.


سامسونگ تاکنون در برنامه به‌روزرسانی اندروید 13 خود عملکرد خوبی داشته و به‌روزرسانی را برای پرچمداران سال‌های 2022، 2021 و 2020 به طور یکسان ارائه کرده است. ما همچنین شاهد به‌روزرسانی One UI 5 در چند گوشی میان‌رده بودیم، و حالا می‌توانیم یک دستگاه با رده اقتصادی دیگر را به این لیست اضافه کنیم.

SamMobile گزارش می‌دهد که گلکسی A52 اکنون به روز رسانی پایدار اندروید 13 را در روسیه دریافت نموده است. این به روز رسانی با نسخه سیستم عامل A525FXXU4CVJB ارائه می‌شود و همچنین وصله امنیتی نوامبر 2022 را نیز به همراه دارد.

این رو هم بخون:

انتظار داریم این به‌روزرسانی افزودنی‌هایی مانند تغییرات بصری، مجوزهای اعلان، حالت‌های Bixby (در کنار روال‌ها) و داشبورد امنیتی/حریم خصوصی را به همراه داشته باشد.

هیچ صحبتی در مورد اینکه چه زمانی به‌روزرسانی در کشورهای دیگر منتشر می‌شود، وجود ندارد، اما باید انتظار داشته باشیم که در روزهای آینده در نقاط مختلف جهان ارایه شود. می‌توانید از مسیر settings > software update > download and install بررسی کنید که آیا به‌روزرسانی برای شما در دسترس است یا خیر.

در هر صورت، گلکسی A52 قرار است سه به‌روزرسانی اصلی سیستم‌عامل را در طول عمر خود دریافت کند. این گوشی سال گذشته اندروید 12 را دریافت کرد و حالا انتشار اندروید 13 OTA برایش به این معنی است که اندروید 14 هم به‌ عنوان آخرین به‌روزرسانی برنامه‌ریزی‌ شده و عرضه خواهد شد.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]