چرا واردات خودروهای فرانسوی به ایران ممنوع شد؟

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

چرا واردات خودروهای فرانسوی به ایران ممنوع شد؟


اخیرا آگاه شده‌ایم که واردات خودروهای فرانسوی به ایران ممنوع اعلام شده است. امید قالیباف که سخنگوی وزارت صمت است، این خبر را از سوی این وزارتخانه تایید کرده است و گفته است که در حال حاضر واردات این خودروها به کشور تحریم و ممنوع شده است.

او همچنین در ادامه اینچنین پاسخ داده است که وزارت صمت و دولت ایران در طی این جریانات، سعی کرده‌اند خودروسازان فرانسوی را به خاطر رفتارشان تحریم کنند. که البته بی‌نتیجه نیز نمانده است! دیگر فرانسویان نمی‌توانند با تحریم کردن ایران، صنعت و بازار خودروی کشور را تحت فشار بگذارند.

این رو هم بخون:

این ممنوعیت واردات بیشتر به خاطر رفتار غیرحرفه‌ای بوده که فرانسوی‌ها در طی سال‌های گذشته از خود نشان داده‌اند. آنها دیگر اجازه ثبت سفارش و واردات محصولات را در ایران ندارند. این محصولات نیز شامل رنو، پژو، سیتروئن و سایر خودروسازان فرانسوی خواهد بود.

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اینچنین ادامه داد که در این مدت، این وزارتخانه مجوزی برای ورود خودروهای فرانسوی صادر نکرده است.

در انتها نیز باید اضافه کنیم که صنعت خودروسازی ایران بیشتر قصد دارد که برای واردات از خودروهای ژاپنی، کره‌ای، چینی و اروپایی غیر فرانسوی استفاده کند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]