نمای ظاهری لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 رونمایی شد +تصویر

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

نمای ظاهری لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 رونمایی شد +تصویر


همین دیروز (14 نوامبر 2022) بود که شرکت خودروسازی لامبورگینی تصاویری را از آخرین نسل خودروی تولیدی خود رونمایی کرد. این خودرو لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 نام داشته و تنها با موتور بنزینی کار می‌کند.

قبل از رونمایی عمومی نیز تصاویری از خودروی هوراکان استراتو در Art Basel در میامی آشکار شده بود ولی اکنون موفق شده‌ایم که به طور کامل نمای بیرونی آن را نظاره کنیم.

این ابرخودروی 10 سیلندر تنفس طبیعی، در قسمت چرخ‌های جلو و عقب توانسته قوس خود را حفظ کند و چراغ‌های LED اضافی نیز مانند نسل قبلی روی سپر جلو پدیدار شده‌اند.

همچنین اسکوپ سقفی بزرگی در پشت خودرو اضافه شده است که در نمای ظاهری به راحتی قابل مشاهده است. دیفیوزر در سپر عقب نیز به پیکربندی جدیدی مجهز شده است. این تغییرات احتمالا برای بهتر شدن زاویه خروج به وجود آمده است.

این رو هم بخون:

این بار از سیستم تعلیقی با ارتفاع بیشتر استفاده شده است که به راحتی قابل مشاهده بوده در نتیجه فاصله خودرو تا سطح زمین را نسبت به هر ابرخودروی دیگری افزایش می‌دهد. چرخ‌های مشکی جدید در لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 که به تایرهای بریجستون دوئلر مجهز شده‌اند، این امکان را به خودرو می‌دهند تا نه تنها قابلیت‌های خود را بهبود ببخشد بلکه در تمام سطوح نیز به راحتی رانندگی کند.

این خودرو به رکاب‌های جانبی بزرگتر و محافظ زیر بدنه در جلو و عقب خودرو مجهز شده است. گفته شده است که برای اولین بار در خط تولید هوراکان از رنگ خاکی استفاده می‌شود. این رنگ خاکی با حاشیه قرمز رنگ روی بدنه که به سمت کالیپرهای ترمز کشیده شده‌اند، ترکیب شده است. لامبورگینی گفته است که بی‌رنگ ماندن چراغ‌های گلگیر تنها به دلیل به نمایش گذاشتن بیشتر فضای خارج از جاده است.

از سیستم چهار چرخ متحرک در لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 استفاده شده است. مشخصات فنی خودرو هنوز به طور کامل اعلام نشده است در نتیجه باید تا پایان ماه صبر کنیم. این کانسپت ارتفاع 47 میلی‌متری (1.85 اینچ) بیشتری داشته و عرض اکسل‌های جلو و عقب آن نیز به میزان 30 میلی‌متر (1.18 اینچ) افزایش یافته و پهن‌تر شده است. علاوه بر این، زاویه ورود 1 درجه بیشتر شده و زاویه خروج نیز نسبت به مدل معمولی 6.5 درصد بهتر شده است.

لامبورگینی اعلام کرده است که قرار است از سال 2023 تمام محصولات خود را تا حدی الکتریکی‌سازی کند. برند ایتالیایی Sant’Agata Bolognese نیز قصد دارد تا قبل از سال 2028 اولین خودروی الکتریکی خود را با کابین 2+2 نفره به همراه دو در و سیستم تعلیق با ارتفاع بیشتر رونمایی کند.

لامبورگینی هوراکان استراتو 2023منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]