ده برند بزرگی که امسال وارد بازار NFT شدند – NFT جدید

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

ده برند بزرگی که امسال وارد بازار NFT شدند – NFT جدید


با توجه به فراوانی رقبای جذاب در بازار، لیست برندهایی که در NFT سرمایه گذاری می‌کنند می‌تواند برای همیشه ادامه یابد. شرکت‌هایی که روی NFT سرمایه‌گذاری می‌کنند، با اتخاذ موضعی فعال در قبال دارایی‌های دیجیتال جدید، در شناسایی خود به عنوان برندهای NFT موفق بوده‌اند و طعم موفقیت را در بازار چشیده‌اند.

دقیقاً چه چیزی موقعیت یک برند را از نظر سرمایه گذاری NFT مشخص می‌کند؟

شاخص‌های عملکردی مانند درآمد کل NFT و حجم فروش ثانویه می‌توانند نشان دهند که برندهای موفق چگونه از پتانسیل NFT استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، نحوه به کارگیری سرمایه‌گذاری‌های NFT توسط کسب‌وکارها ممکن است نشانه مفیدی از موقعیت آن‌ها در اکوسیستم NFT باشد.

با این موارد می‌توانید اثربخشی NFT‌ها را ارزیابی کنید. جالب است بدانید که کاربران پیشرو NFT عملکرد استثنایی از نظر درآمد و محدوده پروژه‌ها نشان داده‌اند. اندازه‌گیری رشد NFT‌ها را می‌توان با مشاهده لیستی از برندهای برتر سرمایه گذاری در NFT‌ها انجام داد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

1. برند Nike

نایکی یکی از اولین نام‌هایی است که در میان کسب‌وکارهای NFT که اخیراً شهرت یافته‌اند، ذکر شده است. نزدیک به 183.69 میلیون دلار در کل فروش NFT و 90.59 میلیون دلار حق امتیاز توسط این برند پوشاک ورزشی گزارش شده است. جالب است بدانید که نایک احتمالاً یکی از اولین شرکت‌هایی است که حجم تراکنش ثانویه 1.3 میلیارد دلاری را ثبت کرده است.

2. برند Adidas

آدیداس رقیب سرشناس نایک و یک تازه وارد برجسته در عرصه NFT است. وقتی پرسیده شود “چه شرکت‌هایی در NFT سرمایه‌گذاری می‌کنند؟” آدیداس به عنوان پاسخ برتر مطرح می‌شود که به ویژه برای نتایج، در مدت زمان کوتاهی تولید شده است. از نظر کل درآمد NFT، آدیداس 10.95 میلیون دلار همراه با 4.75 میلیون دلار حق امتیاز گزارش کرد. NFT‌های “Into the Metaverse” آغازی برای مشارکت شرکت پوشاک ورزشی در NFT‌ها بود. جالب است بدانید که تمام 30000 NFT آدیداس ظرف چند ساعت پس از فروش تولید و فروخته شد.

3. برند Tiffany

Tiffany به دلیل مشارکت در لیست شرکت‌هایی که در NFT سرمایه‌گذاری می‌کنند، نام برجسته‌ای است. تیفانی درآمد کلی NFT قابل توجه 12.62 میلیون دلار را گزارش کرده است. حدود 250 عدد NFTiff که اساساً گذرنامه دیجیتالی هستند، به لطف شرکت جواهرات معروف فروخته شد.

4. برند Gucci

یکی از شرکت‌های لوکس پیشرو که با NFT‌های متمرکز بر اهداف گسترده‌تر کار می‌کند، گوچی است. تمرکز گوچی بر روی NFT‌ها به دلیل مشکلات سقوط کریپتو مختل نشده است، همانطور که با فروش تقریباً 11.56 میلیون دلاری NFT می‌توان متوجه آن شد.

یکی از دلایل واضح برای پیوستن سایر مشاغل به گروه NFT، اعتماد بی‌وقفه گوچی به سرمایه‌گذاری در فناوری است.

این رو هم بخون:

5. مجله Time

یکی از معروف‌ترین و پرخواننده‌ترین مجلات در جهان، مجله تایم، در میان برترین برندهای NFT قرار گرفته است. تایم از انتشار اولین شماره کامل مجله خود به عنوان توکن غیر قابل تعویض خبر داد. هیچ روزنامه چاپی یا دیجیتالی قبلاً هرگز یک شماره کامل را به عنوان NFT در شبکه بلاک چین منتشر نکرده است.

6. برند Budweiser

در نوامبر 2021، این شرکت نوشیدنی اولین مجموعه NFT خود را معرفی کرد و ورود خود را به بازار NFT اعلام کرد. مجموعه NFT Budweiser که همچنین به عنوان مجموعه میراث شناخته می‌شود، شامل حدود 1936 رندر دیجیتال مجزا و متمایز از قوطی‌های نوشیدنی است. طبق گزارش‌ها، کل درآمد NFT Budweiser تقریباً 5.88 میلیون دلار بود.

7. برند McLaren

مک لارن برای استفاده از استراتژی متاورس، پروژه جدید NFT خود را توسعه داده است. جامعه دیجیتال جدید انحصاری MSO LAB به تازگی توسط سازنده خودروهای لوکس رونمایی شد. نقشه راه عملیات ویژه مک لارن برای متاورس توسط جامعه دیجیتال جدید پشتیبانی خواهد شد.

8. شبکه Nickelodeon

نیکلودئون بدون شک برندی در لیست برندهای NFT است که برای اکثر مردم تکان دهنده است. این بازار Nickelodeon NFT را ایجاد کرد، جایی که مصرف‌کنندگان می‌توانند مجموعه‌های انیمیشن نیکلودئون مورد علاقه خود را به عنوان NFT خریداری کنند. این مجموعه که اساساً پروژه کلکسیونی PFP است، شامل تقریباً 10000 گونه مختلف از شخصیت‌های هی آرنولد و روگرتس در مجموعه افتتاحیه خود در بازار NFT بود.

9. برند Lacoste

Lacoste، یکی از تولیدکنندگان پوشاک معروف نیز در میان نام‌های کسب‌وکارهای مد با سرمایه‌گذاری در NFT قرار می‌گیرد. اولین پروژه NFT با نام “Undw3” که مخفف “زیر آب” یا تبدیل نام تجاری قدیمی به web3 است، عمومی شد. یک تمساح در حال بیرون آمدن از سطح آب در NFT مجموعه جدید نشان داده شده است.

10. مسابقات Australian Open

در بسیاری از صنایع، NFT‌ها روز‌به‌روز گسترش می‌یابند. یکی از بزرگترین برندهایی که اخیراً از NFT استفاده می‌کند، مسابقات آزاد استرالیا است. در واقع، این اولین رویداد گرند اسلم است که در حوزه‌های NFT و Web3 بازی می‌کند. NFT‌های AO Art Ball، که می‌توانند پیوندهایی با داده‌های بازی زنده ارائه دهند، برای اولین بار در طول مسابقات آزاد استرالیا در دسترس قرار گرفتند که در عین حال، ممکن است فرصت‌های ویژه‌ای را برای همه فراهم کند تا در تجربیات AO شرکت کنند.

نظر شما در مورد آینده بازار NFT چیست؟ نظرات خود را با ما و دوستانتان در آی‌تی‌رسان به اشتراک بگذارید.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]