صادرات خودروهای ایرانی به ونزوئلا آغاز شد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

صادرات خودروهای ایرانی به ونزوئلا آغاز شد


اخیرا اعلام شده است که ونزوئلا درخواست کرده است حدود 80 هزار خودروی ایرانی از ایران به این کشور صادر شود. در حال حاضر نیز این روند شروع شده است و دیروز (22 آبان 1401) نیز 1000 دستگاه از خودروهای ایرانی به ونزوئلا صادر شده است. این تعداد تنها برای مرحله اول این صادرات است در نتیجه باید منتظر باشیم تا تعداد خیلی بیشتری از خودروهای کشورمان به این کشور صادر شود.

ولاسکوئز نیز پس از صادرات این خودروها اعلام کرده بود که آغاز صادرات محصولات ایرانی می‌تواند خیلی خوب باشد چون اگر این‌ خودروها از کیفیت خوب و قیمت مناسبی برخوردار باشند، مشتریان ونزوئلایی زیادی به سمت این صنعت صادراتی خواهند آمد و شاهد بازار پررونقی از خودروها خواهیم بود.

این رو هم بخون:

او همچنین به درخواست‌های زیاد این خودروها در کشور اینچنین پاسخ داد که قرار است در مرحله اول صادرات این خودروها حدود 80 هزار درخواست ثبت شود.

امیدواریم بتوانیم با ونزوئلا در این طرح همکاری خوبی داشته باشیم و همچنین در کمیسیون مشترک همکاری‌ اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ونزوئلا، نظر نیکلاس مادورو و ابراهیم رئیسی (روسای جمهور ونزوئلا و ایران) را جلب کنیم.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]