ایلان ماسک: توییتر در ماه های آینده کارهای احمقانه زیادی انجام خواهد داد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

ایلان ماسک: توییتر در ماه های آینده کارهای احمقانه زیادی انجام خواهد داد


مالک جدید توییتر می‌گوید که در ماه‌های آینده انبوهی از ایده‌های جدید را در این پلتفرم ارائه خواهد کرد.
یلان ماسک، از دنبال کنندگانش خواسته است تا برای “چیزهای احمقانه زیادی در ماه‌های آینده” در پلتفرم رسانه اجتماعی تازه خریداری شده او آماده شوند.

مدیرعامل تسلا که اکنون تنها مدیر توییتر نیز محسوب می‌شود، از زمان تصدی این شرکت در ۲۷ اکتبر، تغییرات زیادی در این پلتفرم ایجاد کرده و اکنون متعهد شده است که در ماه‌های آینده هم به همین روال به کار خود ادامه دهد. او اظهار داشت:

“لطفا توجه داشته باشید که توییتر در ماه‌های آینده کارهای احمقانه زیادی انجام خواهد داد. ما آنچه را که کار می‌کند حفظ می‌کنیم و آنچه را که کار نمی‌کند تغییر می‌دهیم.”

از زمان تصاحب توییتر، ماسک تاکنون چندین تغییر را در این پلتفرم اعمال کرده است، از جمله این که یک نوع اشتراک ماهانه ۸ دلاری در ۹ نوامبر راه اندازی شده و به کاربران امکان می‌دهد که تیک آبی تایید اکانت را دریافت کنند. این علامت به آنها اولویت (پریوریتی) بیشتری در توییت‌ها و ریپلای‌ها نسبت به کاربران تایید نشده می‌دهد. همچنین میزان نمایش تبلیغات کمتر می‌شود.

سایر تغییرات این پلتفرم شامل تعلیق دائمی برای کاربرانی است که اکانت‌های فیک بدون درج عبارت “parody” دارند و از دست دادن موقت تیک تایید در هنگام تغییر نام.

در جلسه پرسش و پاسخ Twitter Spaces که در ۹ نوامبر برگزار شد، از ایلان ماسک پرسیدند که نظرش در مورد تبلیغات توییتر چیست؟ و او پاسخ داد: “ما از نظر ارتباط وحشتناک هستیم”. سپس اضافه کرد:

این رو هم بخون:

«یکی از مواردی که می‌خواهیم به آن رسیدگی کنیم، ادغام تبلیغات در توییت‌های توصیه‌ شده است»

ماسک همچنین در یک توییت در ۹ نوامبر پیشنهاد کرد که برچسب “رسمی” پس از راه‌اندازی توییتر آبی از بین خواهد رفت، سپس یکی از کارمندان توییتر توضیح داد که برچسب رسمی در این مرحله فقط به نهادهای دولتی و تجاری داده خواهد شد. توییت بعد:

«دیگر هیچ گاو مقدسی در محصولات توییتر وجود ندارد. ایلان مایل است چیزهای زیادی را امتحان کند — بسیاری شکست خواهند خورد، برخی موفق خواهند شد. هدف، یافتن ترکیب مناسبی از تغییرات موفق برای تضمین سلامت و رشد بلندمدت کسب و کار است.

ماسک همچنین تغییراتی از جمله افزودن متن طولانی به توییت‌ها، بهبود عملکرد جستجو، تشکیل شورای نظارت بر محتوا، بازگرداندن ویدیوهای کوتاه مانند Vines، اضافه کردن پیام‌های مستقیم پولی که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های خصوصی را برای کاربران با مشخصات بالا ارسال کنند را پیشنهاد کرده است. در نهایت نیز امیدوار است که تویتر را به “برنامه‌ای برای همه چیز” تبدیل کند.

همچنین قابل درک است که این شرکت مدارک ثبت نام را به شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری (FinCEN) ارسال کرده است که به آن امکان می‌دهد پرداخت‌ها را پردازش کند.

ماسک در پرسش و پاسخ Twitter Spaces چشم اندازی از توییتر را ترسیم کرد که به حساب‌های بانکی کاربران امکان می‌دهد به جای استفاده از روش‌های مختلف پرداخت اعتباری و نقدی، به پروفایل آنها در این پلتفرم متصل شوند.

پس از نهایی کردن قرارداد خرید توییتر، ماسک تغییرات دیگری نیز در شرکت ایجاد کرده است، از جمله اخراج مدیران ارشد، اخراج هیئت مدیره، خصوصی کردن شرکت و اخراج ۵۰ درصد از نیروی کار شرکت.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]