اپل هم عطای تبلیغات در توییتر را به لقایش می‌بخشد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

اپل هم عطای تبلیغات در توییتر را به لقایش می‌بخشد


احتمال دارد اپل یکی دیگر از شرکت‌های بزرگی باشد که تبلیغات در توییتر را متوقف می‌کند. داستان از این قرار است که اومنیکام، یکی از بزرگترین شرکت‌های هلدینگ تبلیغاتی در سطح جهان، در یادداشتی به مشتریان خود پیشنهاد کرده است که به صورت موقت عطای تبلیغات در توییتر را به لقایش ببخشند.

اومنیکام در این یادداشت عنوان کرده است که توییتر در حال حاضر در وضعیتی نامعلوم و ناپایدار به سر می‌برد و همین مسئله می‌تواند امنیت برند مشتریان را به خطر بیندازد. به واقع این یادداشت با عنوان Twitter – Continued Brand Safety Concerns برای شرکت‌های مشتری اومنیکام ارسال شده است.

صحبت از توقف تبلیغات در توییتر به صورت کوتاه‌مدت است؛ اما این که همین میزان کوتاه چقدر باشد مشخص نیست. شاید باید گفت این میزان را حال توییتر و تصمیمات ایلان ماسک مشخص می‌سازد.

در یادداشت مذکور آمده است که «ریسک امنیت برند مشتری‌های ما به حدی رسیده است که در نظر بسیاری غیرقابل قبول محسوب می‌شود.» در همین راستا شرکت پیشنهاد توقف تبلیغات در توییتر را می‌دهد: «تا زمانی که این شبکه اجتماعی اثبات کند که بحث تضمین امنیت برند مشتری‌های ما را به سطح قابل قبولی رسانده است و دوباره کنترل اوضاع را در اختیار گرفته است.»

این رو هم بخون:

علاوه بر اپل، پپسی و مک‌دونالد هم از جمله مشتری‌های بزرگ اومنیکام هستند که حالا شایعات زیادی در خصوص توقف فعالیت‌هایشان در توییتر به گوش می‌رسد. نگرانی شرکت اومنیکام در این زمینه قابل درک است و این شرکت تنها خواهان تضمین امنیت برند مشتریان خود است.

در همین یادداشت عنوان شده است که اومنیکام از توییتر به صورت رسمی خواسته تا تضمین کند که مشکلات و مسائل به وجود آمده بر روی محصولات، امنیت برند، عملیات‌های تجاری و سرمایه‌گذاری مشتریان در این پلت‌فرم تاثیر منفی نگذارد. با این حال از آنجایی که بسیاری از کارکنان توییتر به واسطه استعفا و تعدیل نیرو از این شرکت خارج شده‌اند، به نظر می‌رسد مدیران ارشد دیگر توان دادن چنین ضمانتی ندارند.

در روزهای اخیر اوضاع به هیچ وجه وفق مراد توییتر پیش نرفته است. علاوه بر مشکلات به وجود آمده در تبلیغات که به آن در این مطلب پرداختیم، چندی پیش در مطلبی جداگانه به بحث افزایش جعل حساب‌های کاربری پس از شروع طرح گرفتن هشت دلار برای دادن تیک آبی پرداختیم که در نهایت منجر به توقف این طرح شد.

در نهایت هم شاهد به کارگیری مجدد نشان‌های خاکستری رنگ Official بودیم. به واقع در این زمینه باید گفت یکی از اولین برنامه‌های ایلان ماسک برای توییتر با شکست مواجه شد و میلیاردر معروف جهان فعلاً نتوانسته انتظارات را پس از خرید توییتر برآورده کند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]