عضو هیات رئیسه مجلس: فیلترینگ جواب نداده و نمی‌دهد؛ رئیس مجلس به دنبال رفع فیلترینگ + ویدیو

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

عضو هیات رئیسه مجلس: فیلترینگ جواب نداده و نمی‌دهد؛ رئیس مجلس به دنبال رفع فیلترینگ + ویدیو


محسن دهنوی و احمد نادری، دو عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در جمع دانشجویان دانشگاه ادبیات دانشگاه تهران حاضر شدند و در خصوص اتفاقات اخیر به گفتگو پرداختند.

احمد نادری در این جلسه، در خصوص فیلترینگ فضای مجازی تاکید کرد که این روش پس از انقلاب بارها مورد امتحان قرار گرفته و جواب نداده است، به این ترتیب به دنبال تغییر روش هستیم.

احمد نادری در این جلسه گفت: در خصوص فیلترینگ، بخشی از مجلس با ریاست آقای قالیباف، رئیس مجلس، به شکل ویژه به دنبال آن هستیم که فیلترینگ برداشته شود.

نادری تاکید کرد که محمد باقر قالیباف و تعداد زیادی از نمایندگان مجلس که ما هم عضو آن‌ها هستند، پیگیر رفع فیلتر اینترنت هستند.

این رو هم بخون:

این عضو هیات مدیره مجلس به این موضوع نیز اشاره کرد که در برخی جلسات محرمانه، بحث‌های بسیار جدی در این خصوص شکل می‌گیرد، زیرا باید این فیلتر و فیلترینگ برداشته شود.

سیاست فیلترینگ به این شکل جواب نداده است

احمد نادری در ادامه سخنان خود به این موضوع اشاره کرد که تاکنون این روش فیلترینگ جواب نداده و در ادامه هم جواب نمی‌دهد؛ وی در همین خصوص گفت: اگر از دهه 60 و 70 که بحث ویدیو بود، بعد ماهواره به میان آمد، بعد تلگرام و تلگرام طلایی فیلتر شدند، به این روند نگاه کنیم متوجه می‌شویم که این سیاست جواب نداده و جواب نمی‌دهد.

احمدی ادامه داد: ما باید نحوه مقابله را جدید کنیم، باید سیاست‌مان در این زمینه تغییر کند و اتفاقات جدید بر اساس فهم مساله اتفاق بیوفتد.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]