ریچ کواک چیست و چگونه آن را بخریم؟

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

ریچ کواک چیست و چگونه آن را بخریم؟


ریچ کواک (RichQUACK) یکی دیگر از پروژه‌های جذاب بازار ارز دیجیتال است که توسط جامعه خودش اداره می‌شود. این پروژه بیش از 120 هزار هولدر و سرمایه‌گذار دارد و صفحه توییتر آن 223 هزار دنبال‌کننده و گروه تلگرامش بیش از 70 هزار عضو دارد.

اعضای جامعه این پروژه می‌توانند با رای‌دادن در آینده ریچ کواک سهیم باشند. قابلیت استیک‌کردن کواک هم وجود دارد و سرمایه‌گذاران با این کار می‌توانند توکن بیشتری پاداش بگیرند.

توکن کواک یک نمونه ضدتورمی است که به طور خودکار به افرادی که این توکن را دارند پاداش می‌دهد. کارمزد تراکنش این توکن 12 درصد است. از بین این 12 درصد، 4 درصد آن به‌عنوان پاداش به هولدرها داده می‌شود، 4 آن وارد استخرهای نقدینگی این توکن، 2 درصد آن سوزانده و 2 درصد به بخش بازاریابی و کیف پول توسعه‌دهندگان تخصیص داده می‌شود. همچنین 4.8 درصد عرضه در گردش این توکن در قراردادهای استیک قفل شده است. به‌علاوه اینکه به طور کلی 50 درصد عرضه کواک نقش نقدینگی دارد.

یکی دیگر از قسمت‌های جذاب این پروژه، ویژگی ضد نهنگ بودن آن است. این ویژگی باعث می‌شود که هیچ کیف پولی نتواند بیشتر از 1 درصد عرضه توکن را نگه دارد. تمام فروش‌ها به کمتر از یک درصد عرضه کل محدود شده‌اند.

این پروژه قسمتی دارد به نام Quack Incubator که تیم ریچ کواک به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین پروژه مورد نظر خود را راه‌اندازی کنید. تیم کواک در قسمت‌های زیر می‌تواند به شما کمک کند:

مشاورهمدیریت فروش توکنپشتیبانی در بازاریابیحمایت از جامعهلیست شدن در صرافیتامین مالیهمکاری

ریچ کواک در بخش متاورس هم قرار است نقشی داشته باشد. ریچ کواک می‌خواهد تا با پروژه‌های متاورسی دیگر برای ساخت یک تجربه جذاب همکاری داشته باشد و جهان کواک خود را بسازد.

نقشه راه توکن ریچ کواک

نقشه راه ارز ریچ کواک در سه فاز مختلف تعریف شده، به طوری که فاز اول آن به پایان رسیده است. در ادامه نگاهی به این سه فاز می‌اندازیم.

این رو هم بخون:

فاز اول

حسابرسی قراردادهای استیک کردنپشتیبانی و حمایت از پروژه‌های کوچککمک مالی به یک پروژه کوچک در بازار خرسیاضافه‌کردن نقدینگی در صرافی‌های غیرمتمرکزهمکاری با ایپ سواپگرفتن زمین مجازی در چند پلتفرم متاورسی مختلفهمکاری با Vimpto Worldsشروع توسعه متاورسی کواک

فاز دوم

کمک به دومین پروژه کوچکبه اتمام رساندن خط داستان متاورسهمکاری بیشتر با سازندگانباز کردن لانچ‌پد به طور عمومیساخت مینی گیم‌های مختلفراه‌اندازی نسخه بتا برای هولدرهای توکن کواکپشتیبانی از مشتریان به طور شبانه روزساخت بازی‌ها و آیتم‌های بیشتر

فاز سوم

لانچ‌پد چند زنجیره‌ایانتشار یک کالکشن ان.اف.تیسیستم رتبه بندی بازخورد پروژه لانچ‌پدخرید کواک با ارز فیاتلیست شدن در اولین صرافی متمرکزپل‌زدن بین چند زنجیره

از کجا ریچ کواک بخریم؟

به خاطر تازه کار بودن این توکن، خریداری ریچ کواک کار بسیار سختی است اما در بین صرافی‌های داخلی، بازهم صرافی ایرانی ارزیف در کشورمان این امر را برای کاربران ایرانی بسیار راحت کرده است. شما می‌توانید با عضویت در ارزیف و با استفاده از ریال، به‌راحتی هرچقدر که بخواهید ریچ کواک را خریداری کرده و نگاه دارید. همچنین قابلیت برداشت این توکن به هرکجایی که دوست داشته باشید نیز امکان پذیر است.

پس اگر علاقه‌مند به شیبادوج، بیتگرت، اسپوکی شیبا، متاپتز، سیف مون، ددی دوج، بیبی دوج، شیبا فلوکی، فگ، مینی فوتبال، ریوشی، همستر، آریوا، بینامون و … هستید، ارزیف را نصب کرده و شروع به معامله این ارز دیجیتال ارزشمند کنید.

دانلود سوپر اپلیکیشن ارزیف از گوگل پلی

دانلود سوپر اپلیکیشن ارزیف از کافه بازارمنبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]