شاسی‌بلند Aehra با ظاهری جذاب در ایتالیا معرفی شد + تصویر

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

شاسی‌بلند Aehra با ظاهری جذاب در ایتالیا معرفی شد + تصویر


خودروهای شاسی‌بلند در بازارهای خودرو طرفداران خود را دارند و روز به روز بر تعداد علاقمندان نیز افزایش پیدا می‌کند. در همین راستا این بخش مملو از رقبا و شرکت‌های گوناگون خودروسازی شده است. یکی از این شرکت‌ها، شرکت نوظهور ایتالیایی Aehra بوده که در جهت تولید خودروهای برقی Aehra اقدام می‌کند.

این شرکت قصد دارد با تولید این خودرو از تمامی رقبا جلو بیفتد و به نوعی در این فناوری از آنها پیشی بگیرد. این خودرو اولین شاسی‌بلندی نیست که دارای درهای خمیده است، ولی می‌توان گفت که اولین خودرویی است که درهای خمیده و پروانه‌ای شکل دارد.

نوع باز و بسته شدن درها در این خودرو خیلی جالب است، درهای جلویی می‌توانند به سمت بالا و جلو بروند این در حالی است که درهای عقبی برای باز شدن به سمت بالا می‌روند. بی‌شک استفاده از این نوع فناوری در درب‌های خودرو بسیار منحصر به‌فرد است!

اگرچه نباید آینه‌های جانبی بسیار نازک خودرو و سرشاسی کوچک جلوی ماشین و عقب آن را فراموش کرد. نوع طراحی آینه‌ها از موتورسیکلت‌های موجود در مسابقه‌ها الهام گرفته شده‌ است.

این رو هم بخون:

شیشه‌ جلوی خودرو شیب‌دار بوده که به سقف می‌پیوندد تا بتواند حرکتی سریع‌تر را برای خودرو رقم بزند. مدیر ارشد طراحی این خودرو، فیلیپو پرینی نام دارد. او استفاده از این طراحی و فناوری در این خودروی جدید شرکت را عملکردی شجاعانه نامید. او در گذشته طراح اصلی شرکت لامبورگینی بود؛ در نتیجه باید هم انتظار یک طراحی جذاب را داشت.

هنوز جزییاتی از میزان قدرت، موتور و برد این خودرو ارائه نشده است اما باید اشاره کرد که از اجزای هوای فعال در جلو و عقب خودرو استفاده شده است. این امر در جهت بهتر شدن عملکرد، کارایی و ایمنی خودرو بوده است. مواد کامپوزیتی نیز در بدنه خودرو به چشم می‌خورد.

هازیم نادا که موسس و مدیر عامل شرکت Aehra است اینچنین گفته است که این شاسی‌بلند نشانه بارز یک وسیله نقلیه ترکیبی است. یعنی فناوری‌های هوشمند، مواد پیشرفته و پایدار، فناوری الکتریکی فوق پیشرفته با یک طراحی بسیار خالص ایتالیایی ترکیب شده‌اند و وسیله‌ای منحصر به‌فرد را شکل داده‌اند.

نمونه اولیه این خودرو در میلان رونمایی شد. شرکت قصد دارد یک سدان الکتریکی را در فوریه سال 2023 معرفی کند. البته گفته شده است که اگر مشکلی در این راستا به وجود نیاید، شاسی‌بلند و خودروی سدان هردو در سال 2025 به دست مشتریان برسند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]