قیمت رمزارز شیبا اینو در طی 24 ساعت گذشته افزایش‌ یافته است

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

قیمت رمزارز شیبا اینو در طی 24 ساعت گذشته افزایش‌ یافته است


هفته گذشته، قیمت رمزارز «شیبا اینو» (Shiba Inu) به دلیل هیاهوی تبلیغاتی مرتبط با میم کوین، شاهد افزایش قابل‌توجهی بوده است. طی 24 ساعت گذشته، سکه شیبا (SHIB) رشد 5.75 درصدی را تجربه کرده و با احتساب هفته گذشته، این رشد به رقم 30 درصد رسیده است.

دلیل افزایش اخیر قیمت شیبا اینو در طی روزهای گذشته، احتمالاً به ریاست ایلان ماسک در توییتر و حمایت احتمالی ماسک از دوج‌کوین مربوط باشد. اعتماد ارتش شیبا از این پروژه و حمایت از فضای رسانه‌های اجتماعی منجر به محبوبیت این توکن نزد معامله‌گران شده است.

با افزایش 30 درصدی قیمت رمزارز شیبا اینو، بسیاری از تحلیلگران کنجکاو هستند که این روند صعودی تا کجا ادامه پیدا می‌کند. اگرچه پیش‌بینی بازار آینده کریپتو دشوار است؛ اما یک تحلیل دقیق بازار می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا تصمیمات معاملاتی آگاهانه‌‌تری بگیرند.

قیمت رمزارز شیبا، حرکت صعودی خود را از سطح 0.00000946 دلار آغاز کرد و اکنون در محدوده 0.0001287 معامله می‌شود. دادوستد بیش از 1 میلیارد دلار از حجم معاملات روزانه، باعث افزایش رمزارز شیبا در چند روز گذشته شده است.

این رو هم بخون:

اکنون رمزارز شیبا با مقاومت در سطح 0.00001500 دلار مواجه است که پیش‌تر در چندین موقعیت به‌عنوان مقاومت جامد عمل کرده است.

اندیکاتور RSI در نمودارهای شیبا در حال حاضر روی عدد 66.48 است که به‌تدریج دارد به محدوده خرید بیش از حد نزدیک می‌شود. به‌این‌ترتیب، معامله‌گران باید در مورد سقوط خفیف احتمالی رمزارز شیبا محتاط باشند. در اینجا، سرمایه‌گذاران خوش‌بین (گاوها) می‌توانند در پیش‌بینی مرحله بعدی، دوباره برای خرید شیبا اقدام کنند.

با وجود نوارهای سبز قوی روی اندیکاتور MACD، رمزارز شیبا می‌تواند روند صعودی خود را در طی هفته‌ها و ماه‌های آینده، البته با کسب سود کوتاه‌مدت ادامه دهد.

با توجه به گردش عظیم رمزارز شیبا اینو در بازار کریپتو، زمان زیادی طول می‌کشد تا رمزارز مذکور به افزایش 10 برابری قیمت‌های فعلی برسد. به همین علت است که معامله‌گران شروع به جستجوی ارز دیجیتال جایگزین در بازار کریپتو کرده‌اند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]