نسخه 107 سیستم‌عامل Chrome OS با قابلیت Desk ارتقایافته منتشر شد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

نسخه 107 سیستم‌عامل Chrome OS با قابلیت Desk ارتقایافته منتشر شد


شرکت گوگل طی چند ماه گذشته نسخه‌هایی از سیستم‌عامل Chrome OS را به‌صورت بی‌سروصدا منتشر کرده است. اما به‌نظر می‌رسد که جدیدترین نسخه این سیستم‌عامل با کد 107 آپدیتی فراتر از حد معمول محسوب می‌شود؛ چرا که این نسخه چندین ویژگی و قابلیت جدید را در خود جای داده است. به بیان دقیق‌تر در نسخه جدید، قابلیت‌های موجود توسعه پیدا کرده‌اند.

امکان ذخیره‌سازی Desk بزرگ‌ترین قابلیت جدید Chrome OS به‌شمار می‌رود. اکنون کاربران با مراجعه به صفحه Overview و تنها یک کلیک روی دکمه “Save desk for later” نسبت به ذخیره‌سازی Desk اقدام نمایند. بعلاوه کاربران قادر به تخصیص نام، مشاهده تاریخ ایجاد Desk و بررسی سریع آیکون‌ها خواهند بود.

اکنون بستن Deskهای باز از طریق منوی Overview تسهیل شده و چنان‌چه کاربر تصادفا یک Desk را بسته و خواهان لغو این اقدام باشد؛ در این‌صورت می‌تواند از اعلان کوتاه “Undo” ظاهر شده پیش روی خود استفاده کند. بر اساس گزارشات، گوگل سرگرم تست ویژگی ادغام نیز است که در این‌صورت کاربران قادر به ادغام چندین Desk باز شده در قالب یک Desk واحد خواهند بود.

این رو هم بخون:

قسمت Recent view در اپلیکیشن Files از طراحی جدید همراه با قابلیت فیلتر اسناد بهره می‌گیرد. بعلاوه لیست زیر برخلاف نمونه ساده پیشین بر اساس تاریخ مرتب‌سازی شده است. بعلاوه اکنون به محض فشردن یک دکمه روی صفحه‌کلید مجازی یا حتی فیزیکی، یک لیست پاپ‌آپ همراه با کاراکترهای برجسته نمایان می‌شود. در صورت عدم عملکرد این مشخصه، کاربران احتمالا بایستی قابلیت flag در کروم را فعال نمایند.

ویژگی‌های Desk جدیدمنبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]