موستانگ شلبی GT500 جدید؛ قوی‌ترین فورد موستانگ در جاده! + تصویر

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

موستانگ شلبی GT500 جدید؛ قوی‌ترین فورد موستانگ در جاده! + تصویر


همین چند سال پیش بود که شرکت فورد جدیدترین نسخه موستانگ شلبی GT500 را معرفی کرد. این خودرو یکی از قدرتمندترین‌ خودروهای آن زمان بود! موستانگ شلبی GT500 از موتوری V8 سوپرشارژ استفاده می‌کرد.

این موتور می‌توانست در نسخه استاندارد خود تا 760 اسب بخار قدرت داشته باشد و همچنین 625 پوند فوت (847 نیوتن متر) گشتاور تولید کند.

اما اکنون این شرکت از فناوری هنسی پرفورمنس استفاده کرده و توانسته با ارتقاء پرچمدار ونوم 1200 خود، خودروی بهتری را وارد بازار کند.

این شرکت در حال حاضر توانسته با افزایش 58 درصدی تولید موتور، این موستانگ را به یکی از قدرتمندترین خودروهای جاده که تا به حال توسط هنسی پرفورمنس تولید شده، تبدیل کند.

خودروی فورد موستانگ شلبی GT500 با کیت هنسی ونوم 1200 به یک سوپرشارژر عالی به ظرفیت 3.8 لیتری و سیستم مکش با جریان بالا مجهز شده است. همچنین در این خودرو از ریل‌های سوخت و انژکتورهای جدید و کمی متفاوت و سیستم جداسازی هوا و روغن نیز استفاده شده است.

این رو هم بخون:

علاوه بر این، قرار است در این خودرو از اتصالات، خطوط، تسمه‌ و سایر اجزای ارتقا یافته استفاده شود. به علاوه تمامی این فناوری‌ها، قرار است فناوری موتور سوخت دوباره کالیبره‌ شده و گیربکس دوکلاچه نیز برای تامین سطح قدرت خروجی این خودروی سوپرکار یا ابرخودرو ارائه شود.

با تمام این تفاسیر، خودروی نهایی بسیار شگفت‌انگیز از آب در خواهد آمد! خودروی هنسی ونوم 1200 موستانگ GT500 اکنون دارای موتوری با قدرت 1204 اسب بخار (898 کیلووات) و گشتاوری برابر با 902 پوند فوت (1223 نیوتن متر) بر روی E85 (سوخت مسابقه‌ای) تولید می‌کند.

البته باید خاطرنشان کرد که قبل از آزمایش در جاده کالیبره شده است. این کار از طریق دینامومتر داخلی هنسی انجام خواهد شد. موتوری که در گذشته در خودروی موستانگ GT500 قبلی که توسط هنسی تولید شده بود، تعبیه شده بود تنها می‌توانست تا 1000 اسب بخار قدرت تولید کند.

علاوه بر تغییراتی که موتور خودرو ونوم 1200 موستانگ GT500 به خود دیده است، نشان و پلاک شماره سریال ویژه نیز در خودرو قرار می‌گیرد. البته باید اشاره کرد که شرکت فورد فقط قرار است 66 دستگاه از این خودروها را توسط هنسی پرفورمنس تولید کند. قیمت پایه‌ای که برای این خودروها در نظر گرفته شده است، 59950 دلار بوده و البته شرکت همراه با آن گارانتی 1 ساله (مسافت 12000 مایلی) را نیز به خریداران عرضه خواهد کرد.

همچنین هنسی قرار است خودروی تاریخی دیتونا فورد مارک II GT40 را نیز ارتقا دهد. این خودرو به رنگ‌های قرمز، سفید یا مشکی به دست مالکان خودرو می‌رسد. البته این خودرو نسبت به سایر نسخه‌ها 4950 دلار گران‌تر است.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]