معرفی بهترین بازیکن های فیفا 23 در حالت Career

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

معرفی بهترین بازیکن های فیفا 23 در حالت Career


در این مقاله به معرفی بهترین بازیکن های فیفا 23 در دسته‌های مختلف می‌پردازیم که ارزش خرید بالایی دارند. با ما در آی‌تی‌رسان همراه باشید.

FIFA 23 مملو از بازیکنان با استعداد است – در واقع بیش از 19000 نفر در این بازی وجود دارند – که انتخاب اینکه کدام یک از آن‌ها را در حالت Career بازی بخرید، کار بسیار راحتی نیست. مطمئناً، همه نام ارلینگ هالند و کیلیان امباپه را شنیده‌اند، اما اگر به‌دنبال فرد جدیدی برای قرارداد هستید، آن‌وقت سراغ کدام بازیکن می‌روید؟

ما این راهنما را آماده کرده‌ایم تا برخی از بهترین بازیکن ها را که می‌توانید در فیفا 23 بخرید، معرفی کنیم. ما سعی کرده‌ایم از گزینه‌های واضح اجتناب کنیم، در عوض گروهی متفاوت از بازیکنان را به نمایش بگذاریم که استعداد کمتری ندارند ولی کمتر شناخته شده‌ هستند. آنها را در دست بگیرید و مطمئناً در Career خود در FIFA 23 به موفقیت دست خواهید یافت.

نکته: رتبه‌بندی‌ها و ویژگی‌های بازیکنان به طور مرتب در FIFA 23 به‌روزرسانی می‌شوند. همه چیزهایی که در اینجا نشان داده شده در زمان انتشار این مقاله دقیق هستند.

بهترین بازیکن برای خرید در فیفا 23

ما با سه تا از بهترین بازیکنانی که می‌توانید در FIFA 23 بخرید، شروع می‌کنیم. این بازیکنان مطلقاً دارای بالاترین امتیاز نیستند، اما همه آنها رتبه‌بندی شروع عالی و پتانسیل باورنکردنی دارند.

اونای سیمون

اولین نفر اونای سیمون است. اگر به دنبال دروازه‌بان با استعدادی هستید که بتواند حتی بهتر شود، این بازیکن باید اولین انتخاب شما باشد.

امتیاز ابتدایی 83، او را به گزینه‌ای عالی برای تقریباً هر تیمی تبدیل می‌کند و با پتانسیل 86 می‌تواند به خوبی رشد کند تا به یکی از بهترین دروازه‌بان‌های بازی تبدیل شود. او به ویژه در موقعیت یابی و رفلکس‌ها عالی است، بنابراین باید سریعا به شوت‌ها از هر کجا که می‌آیند، واکنش نشان دهد.

برخی مشخصات اونای سیمون:

پست: GKامتیاز: 83پتانسیل: 86قیمت: 45.1 میلیون دلارباشگاه: Athletic Club

رونالد آرائوخو

به یک ژنرال دفاعی جدید نیاز دارید؟ این بازیکن برای شماست. رونالد آرائوخو همه باکس‌ها را برای یک مدافع میانی سنتی با تکل‌های عالی، قدرت، توانایی هوایی و مهار توپ‌ها را ارائه می‌کند – اما او بازیکنی تک بعدی نیست. او برای یک مرد بزرگ‌جثه به طرز شگفت انگیزی سریع است و با خونسردی و تکنیک پاس دادن خود به کلاسی که دارد می‌افزاید.

نه تنها این، بلکه او پتانسیل 89 دارد، یعنی اگر خوب بازی کند می‌تواند به یکی از بهترین مدافعان میانی بازی تبدیل شود. این بدان معناست که او اکنون ارزش دارد قبل از اینکه قیمتش بالاتر برود.

برخی مشخصات رونالد آرائوخو:

پست: CBامتیاز: 83پتانسیل: 89قیمت: 66.9 میلیون دلارباشگاه: FC Barcelona

ویکتور اوسیمن

در انتهای دیگر زمین، ویکتور اوسیمن را داریم. این مهاجمی است که همه چیز را در اختیار دارد. تمام‌کنندگی 88 و موقعیت یابی 85 او را قادر می‌سازد تا در مکان مناسبی برای به پایان رساندن هر شانسی که برایش پیش می‌آید، قرار گیرد.

او کاملاً سریع است و استقامت بسیار خوبی دارد، بنابراین می‌تواند در تمام مدت زمان دو نیمه به خوبی بازی کند. با این حال، او در هوا نیز قوی و عالی است. اگر در بخش حمله نیاز به هرگونه تقویتی دارید، اوسیمن می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

حتی بهتر از آن، او تازه مسیر خود را شروع کرده است. در حالی که امتیاز 83 او را در حال حاضر بسیار خوب می‌کند، پتانسیل 89 او به این معنی است که او می‌تواند در چند فصل به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شود. این باعث می‌شود که او ارزش هر قیمتی را داشته باشد.

برخی مشخصات ویکتور اوسیمن:

پست: STامتیاز: 83پتانسیل: 89قیمت: 71.7 میلیون دلارباشگاه: Napoli

بهترین بازیکن های جوان در فیفا 23

بازیکنان جوان فوق‌العاده هیجان‌انگیزی در FIFA 23 وجود دارند و ما اکثر آن‌ها را دنبال کرده‌ایم تا بهترین بازیکنان 19 ساله یا کمتر را در ابتدای بازی پیدا کنیم. اگر می‌خواهید تیم خود را برای آینده بسازید و از نظر مالی مشکلی ندارید، اینها بازیکنانی هستند که باید در نظر داشته باشید.

پدری

با استعدادترین جوان فیفا 23 مطمئنا پدری از بارسلونا است. تنها با 19 سال سن، امتیاز 85 او بهتر از اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان است که تا به حال در بازی به آن دست پیدا کرده‌اند. اما او تازه شروع کرده و با پتانسیل 92، به راحتی یکی از بهترین‌های جهان خواهد شد.

او قبلاً به لطف ترکیبی از دریبل‌های فوق‌العاده، توانایی کلی و پاس‌ها و دید فوق‌العاده، برچسب «هافبک بی‌نقص» را دریافت کرده است. او یک هافبک میانی بازی‌ساز است، پس او را در کنار خط میانی خود قرار دهید تا بهترین حرکات هجومی تیم شما از طریق او شکل گیرد.

برخی مشخصات پدری:

پست: CMامتیاز: 85پتانسیل: 92قیمت: 132.8 میلیون دلارباشگاه: FC Barcelona

جود بلینگهام

جود بلینگهام، یکی از استعدادهای برجسته جوان در فیفا، در سبک بازی خود بی‌شباهت به پدری نیست. نقاط قوت کلیدی او پاس دادن و دریبل زدن اوست که او را به یک مجرای عالی برای حملات شما تبدیل می‌کند.

اما بلینگهام عنصر دیگری را به خود اضافه می‌کند: او یک بازیکن واقعی باکس به باکس است، به این معنی که هم در تکل زدن و هم در شوت زدن قوی است. هر جا که او در زمین باشد، می‌تواند کار خاصی را انجام دهد.

برخی مشخصات جود بلینگهام:

پست: CMامتیاز: 84پتانسیل: 91قیمت: 100.4 میلیون دلارباشگاه: Borussia Dortmund

جمال موسیالا

جمال موسیالا نه تنها یک بازیکن جوان بسیار آینده‌دار است، بلکه بسیار انعطاف‌پذیر است. پست اصلی او عنوان هافبک تهاجمی است، اما او می‌تواند در جوانح، هافبک مرکزی و همچنین به عنوان یک مهاجم مرکزی بازی کند. این ویژگی به تنهایی او را به بازیکنی ارزشمند برای هر تیمی تبدیل می‌کند.

با پتانسیل 91، او بدون شک یک چشم انداز با استعداد برای آینده است، اما او در حال حاضر یک بازیکن برتر است و دریبل زدن، پاس دادن و چابکی‌هایش، او را برای دفاع تیم مقابل بسیار دشوار می‌کند. نه تنها این، بلکه او مهارت‌های پنج ستاره‌ای دارد که او را به یک بازیکن کامل تبدیل می‌کند.

برخی مشخصات جمال موسیاله:

پست: CAMامتیاز: 82پتانسیل: 91قیمت: 81.6 میلیون دلارباشگاه: FC Bayern München

بهترین معاملات در FIFA 23

برای بهبود تیم خود نیازی به هزینه‌های کلان ندارید، زیرا در FIFA 23 بازیکنان زیادی وجود دارند که با وجود هزینه‌های کم‌تر، ارزش خرید بسیار بالایی دارند. در این بخش سه ​​تا از بهترین بازیکنان ارزان قیمت برای خرید آورده شده است.

یوسفی موکوکو

باورش سخت است که بتوانید بازیکنی به استعداد یوسوفا موکوکو را با کمتر از 4 میلیون دلار دریافت کنید، اما این امر در بازی کاملا شدنی است! او در حال حاضر به طرز شگفت انگیزی سریع است و امتیازات خوبی برای رده‌بندی خود دارد، بنابراین با تیمی که دوست دارد فوتبال ضدحمله‌ای بازی کند، کاملاً مناسب است.

علاوه بر این، او مهارت دریبلینگ 78 و چهار ستاره دارد، بنابراین می‌تواند به راحتی مدافعان را یک به یک شکست دهد. با او بازی کنید و او را به سمت پتانسیل 89 خود توسعه دهید و او احتمالا یکی از بهترین مهاجمانی خواهد بود که تا به حال داشته‌اید.

برخی مشخصات یوسفی موکوکو:

پست: STامتیاز: 71پتانسیل: 89قیمت: 3.9 میلیون دلارباشگاه: Borussia Dortmund

آنتونیو نوسا

آنتونیو یک بازیکن با شتاب 87، سرعت دوندگی 85، تعادل 86، حرکت دریبل 78 و مهارت‌های چهار ستاره است که او را تبدیل به مشکلی بزرگ برای دفاع تیم مقابل می‌کند. نوسا به همان اندازه که در سمت راست خوب بازی می‌کند در سمت چپ نیز به خوبی عمل می‌کند.

و تنها با 3.2 میلیون دلار، بازیکنی با پتانسیل 88 دریافت خواهید کرد که او را به یکی از بهترین معاملات در FIFA 23 تبدیل می‌کند. رد کردن این پتانسیل با چنین قیمتی کار بسیار دشواری است!

برخی مشخصات آنتونیو نوسا:

پست: LWامتیاز: 68پتانسیل: 88قیمت: 3.2 میلیون دلارباشگاه: Club Brugge

آنتونیو سیلوا

با آنتونیو سیلوا، بنفیکا برای خود یک مدافع میانی کاملا مدرن یافته است. او تمام ویژگی‌های اصلی مورد نیاز برای یک مدافع میانی را دارد، استقامت، تکل و واکنش‌ها در خط میانی جزو بهترین توانایی‌هایش است، اما او فراتر از این حرفا نیز می‌رود تا از بسیاری از بازیکنان هم‌پست خود، بهتر و قوی‌تر باشد.

با سرعت دوندگی 79 و شتاب 76، او به عنوان یک دفاع میانی، سریع است. امتیاز 74 پاس کوتاه، 73 پاس بلند و 74 خونسردی او به این معنی است که سیلوا با داشتن توپ در پای خود مطمئن است و می‌تواند یک پاس بلند یا کوتاه انتخاب کند و آن پاس را به خوبی ارسال کند. اگر ابعاد اضافی در بخش دفاعی می‌خواهید، مجبور نیستید هزینه‌های کلانی را پرداخت کنید، فقط کافی‌ست تا آنتونیو سیلوا را انتخاب کنید.

برخی مشخصات آنتونیو سیلوا:

پست: CBامتیاز: 69پتانسیل: 87قیمت: 3.5 میلیون دلارباشگاه: SL Benficaمنبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]