خودروی جدید جیلی به ویژگی تنظیم پیشرفته دمای داخل کابین مجهز خواهد شد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

خودروی جدید جیلی به ویژگی تنظیم پیشرفته دمای داخل کابین مجهز خواهد شد


خبرگزاری China Automobiles اخیرا گزارش داده است که شرکت جیلی قصد دارد روی خودروی جدیدی که تولید می‌کند، سیستم کنترل آب و هوا را تعبیه کند. این ویژگی به خودرو این امکان را می‌دهد که بسته به نوع لباس مسافران دمای درون کابین را تنظیم کند.

برای انجام این کار، سنسور ویژه‌ای در فضای مسافران قرار خواهد گرفت تا خودرو بتواند راحت‌تر حضور راننده یا مسافران را تشخیص دهد. دوربین موجود در خودرو نیز به این سنسور کمک می‌کند تا نوع لباس مسافران را ثبت کرده و در نتیجه دمای داخل کابین را تنظیم کند.

این رو هم بخون:

اگر آب و هوا نیز تغییر کند، وضعیت مسافران توسط این سیستم ثبت می‌شود. این شرکت انتظار دارد که به وسیله این فناوری، کنترل آب و هوای داخل کابین را به سطح بالاتری برساند.

جیلی هنوز تصمیم نگرفته که در صورت متفاوت بودن نوع لباس‌های مسافران این سیستم در خودرو چگونه کار خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که راه‌حل‌های جالب و مفیدی وجود دارد که در صورت عملی شدن توسط جیلی می‌تواند تغییرات خوبی در بازار به وجود آورد.

کمپانی جیلی خیلی قبل‌تر از این‌ها نیز تکنولوژی جدیدی را به ثبت رسانده بود. این فناوری به راننده و سرنشینان کمک می‌کرد تا بدون اینکه از خودرو خارج شوند یا اینکه شیشه خودرو را پایین بیاورند، با استفاده از میکروفون و بلندگو با افراد خارج از خودرو صحبت کرده یا ارتباط برقرار کنند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]