پیش‌نمایش جذاب‌ترین نسخه بی‌ام‌و XM منتشر شد + گالری تصاویر

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

پیش‌نمایش جذاب‌ترین نسخه بی‌ام‌و XM منتشر شد + گالری تصاویر


خودروی بی‌ام‌و XM Label Red که به تازگی رونمایی شده است، قرار است پاییز سال آینده به فروش برسد. این خودرو قدرتمندترین خودروی تولیدی شرکت بی‌ام‌و خواهد بود که تا به حال عرضه کرده است.

تصاویری که اکنون در اختیار داریم، توسط این شرکت در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده‌اند. هنوز خیلی چیزها است که از مدل استاندارد این خودرو نمی‌دانیم.

این خودرو موتوری با قدرت 738 اسب بخار (550 کیلووات) و 738 پوند فوت (1000 نیوتن متر) دارد که کمی بیشتر از آنچه بی‌ام‌و گفته بود است. این موتور 8 سیلندر 4.4 لیتری توئین توربوشارژ است.

به علاوه آن، یک موتور الکتریکی نیز وجود دارد که 644 اسب بخار قدرت (480 کیلووات) و 590 پوند فوت (800 نیوتن متر) گشتاور تولید می‌کند.

در این خودرو از تزئینات قرمز رنگی استفاده شده است که در اطراف پنجره‌ها، جلوپنجره و روی چرخ‌ها مشاهده می‌شود. در داخل خودرو نیز تزیینات جذابی به کار رفته است. همانطور که اشاره کردیم چون موتور خودرو قدرتمندتر شده است در نتیجه باید انتظار داشته باشیم که سیستم تعلیق و قدرت ترمز نیز ارتقا یافته‌ باشند.

هنوز یک سالی تا فروش خودروی XM Label Red باقی مانده است، در نتیجه باید منتظر تیزرها و تغییرات بیشتری از آن باشیم.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]