سامسونگ از سریع‌ترین حافظه رم LPDDR5X در جهان رونمایی کرد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

سامسونگ از سریع‌ترین حافظه رم LPDDR5X در جهان رونمایی کرد


سامسونگ الکترونیکس امروز اعلام کرد که جدیدترین حافظه رم LPDDR5X این شرکت برای دستیابی به بالاترین سرعت ثبت شده در صنعت یعنی 8.5 گیگابیت برثانیه مورد آزمایش قرار گرفته است. همچنین این تراشه می‌تواند با پلتفرم‌های اسنپ‌دراگون مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

به گفته دنیل لی؛ معاون اجرایی گروه برنامه‌ریزی محصولات حافظه در سامسونگ الکترونیکس، عرضه حافظه‌های LPDDR5X DRAM با چنین سرعتی در واقع نتیجه همکاری بلندمدت میان شرکت‌های سامسونگ و کوالکام است.

زیاد اصغر؛ معاون ارشد واحد مدیریت محصول در Qualcomm Technologies تائید کرده که کوالکام نخستین شرکت در صنعت موبایل خواهد بود که تراشه‌های حافظه LPDDR5X با سرعت 8.5 گیگابیت برثانیه را روی پلتفرم موبایلی اسنپ‌دراگون خود پیاده‌سازی می‌کند.

وی افزود: “حافظه جدید سامسونگ در حوزه‌های گیمینگ، تصویربرداری و اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی، عملکرد بهتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. بر اساس پیش‌بینی‌ها تراشه پرچم‌دار آینده کوالکام موسوم به اسنپ‌دراگون 8 نسل 2 احتمالا برای نخستین بار از حافظه LPDDR5X DRAM سامسونگ با سرعت 8.5 گیگابیت برثانیه استفاده خواهد کرد.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]