وبگردی امن در به‌روزرسانی جدید مایکروسافت اج

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

وبگردی امن در به‌روزرسانی جدید مایکروسافت اج


مایکروسافت اج به‌روزرسانی جدیدی برای کاربران ارائه کرده است که مرورگر را به نسخه 106 می‌رساند. مایکروسافت اج 106 به مدافع Smart Screen مجهز شده که امنیت آن را افزایش می‌دهد.

این آپدیت نسبت به نسخه قبلی اکنون می‌تواند در نوار آدرس اج چهار نتیجه را به جای دو عدد نشان دهد.

به لطف ویژگی Defender Smart Screen در مایکروسافت در ویندوز حالا می‌توان با اطمینان بیشتری در اینترنت گشت زد.

ویژگی New Smart Screen Library Enabled در نسخه 106 دیگر کارایی نداشته و همچنین قرار است در نسخه 107 مایکروسافت اج نیز حذف شود.

برای افزایش نتایج کار در نوار آدرس باید ویژگی Address Bar Microsoft Search In Bing Provider Enabled فعال باشد؛ می‌دانید که با فعال کردن آن می‌توانید نتایجی دو برابر داشته باشید، یعنی به جای دو نتیجه، چهار نتیجه مشاهده خواهید کرد.

سیاست‌های جدید

وجود Efficiency Mode Enabled (ویژگی کارایی)حالت Efficiency Mode On Power Enabled، یعنی در هنگامی که دستگاه به برق متصل باشد، این ویژگی کارآمد خواهد بود.ویژگی Internet Explorer Integration Always Use OS Capture، در این ویژگی برای جلوگیری از وجود مشکلاتی در اینترنت اکسپلورر باید همیشه از حالت ریکورد سیستم عامل استفاده کنید.

سیاست‌های منقضی شده

ویژگی New Smart Screen Library Enabledحالت Shadow Stack Crash Rollback Behaviorویژگی Outlook Hub Menu Enabled، کاربران می‌توانند به منوی Outlook دست پیدا کنندEdge Discover Enabled یعنی همان قابلیت جستجو در مایکروسافت اج

نسخه 106.0.1370.34 مایکروسافت اج اکنون در Stable Channel ارائه می‌شود. این به‌روزرسانی‌ به تدریج برای کاربران فرستاده می‌شوند بنابراین ممکن است در حال حاضر گزینه به‌روزرسانی برای شما فعال نشده باشد.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]