گوگل پیکسل 7 و گوگل پیکسل 7 پرو رسماً معرفی شدند

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

گوگل پیکسل 7 و گوگل پیکسل 7 پرو رسماً معرفی شدند


رویداد پاییزه گوگل به نام «Made by Google» که منتظر آن بودیم، دقایقی پیش آغاز شد و دو گوشی گوگل پیکسل 7 و گوگل پیکس 7 پرو به طور رسمی معرفی شدند.

چند روز پیش در آی‌تی‌رسان خبر از رویداد گوگل و انتظاراتمان از این رویداد داده بودیم. این رویداد که دقایقی پیش آغاز شده است، اکنون به مرحله معرفی دو گوشی گوگل پیکسل که منتظرشان بودیم، رسیده است.

پیش از آن‌که به معرفی رسمی دو گوشی جدید گوگل پیکسل برسیم، می‌توانید تیزر تبلیغاتی گوگل از طراحی گوشی گوگل پیکسل 7 را نیز مشاهده کنید.

در ادامه اتفاقاتی که در رویداد گوگل رخ دهند و آپدیت‌ها و اخبار تازه‌‌ای که از این دو گوشی اعلام شوند را لحظه به لحظه و به طور زنده پوشش خواهیم داد.

با تصاویر تار و تاریک خداحافظی کنید

تا کنون بیش‌ترین قسمتی که در دو گوشی جدید گوگل پیکسل مورد توجه و تبلیغ قرار گرفته‌اند، دوربین‌های آن‌ها بودند. طبق توضیحات داده شده در این مراسم، دوربین هوشمند گوگل با ترکیب دو تصویر دوربین اصلی و اولتراواید، تا حد زیادی جلوی تصاویر تار را می‌گیرد.

همچنین این دوربین با ترکیب تصاویری توسط دوربین‌های مختلف در تاریکی گرفته شوند و افزایش هوشمند نور آن‌ها، عکس‌برداری در تاریکی را بسیار بهبود می‌بخشد.

این مطلب به طور زنده درحال آپدیت شدن است. برای اطلاع از آخرین آپدیت‌ها درباره گوگل پیکسل 7 و 7 پرو، چند دقیقه دیگر مرورگر خود را رفرش کنید.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]