ثبت نام قرعه‌کشی پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده ایران خودرو آغاز شد + جدول محصولات

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

ثبت نام قرعه‌کشی پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده ایران خودرو آغاز شد + جدول محصولات


پس از حذف فروش خودرو در سامانه یکپارچه، ایران خودرو آخرین بازمانده فروش ماشین به صورت قرعه‌کشی است. در این مطلب به جزئیات قرعه‌کشی پیش‌فروش عادی و فروش فوق‌العاده ایران خودرو می‌پردازیم.

دیروز، مصادف با ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۱، با خبر حذف قرعه‌کشی‌های فروش خودرو مواجه شدیم. در بازار رو به رکود خودرو، این تصمیم مقداری دور از انتظار به نظر می‌رسید؛ اما با توجه به وضعیت بدی که در این قرعه‌کشی‌ها پیش می‌رفت، قابل درک بود.

فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، در بازار بدون مشتری حال حاضر خودرو، راهی برای ترغیب مردم به سمت خرید ماشین‌های نه‌چندان باکیفیت و نسبتاً گران‌قیمت داخلی بود که نهایتاً بازهم شکست خورد.

در هر صورت، با حذف بساط قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه فروش خودرو، قرار بر این شد که ایران خودرو قرعه‌کشی‌ها را فعلاً برای متعادل‌سازی عرضه و تقاضا ادامه دهد. معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت این موضوع را عنوان کرد و علاوه بر آن، در رابطه با اهداف سامانه یکپارچه تخصیص خودرو صحبت کرد که ظاهراً با کشیده شدن آن‌ها به سمت دلالی بساط آن جمع شد.

آغاز قرعه‌کشی ایران خودرو

قرعه‌کشی پیش‌فروش برخی محصولات ایران خودرو، از امروز، سه‌شنبه ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۱ آغاز شده است. متقاضیانی که در قرعه‌کشی‌های قبلی شانس برنده شدن را نداشته‌اند، می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند. این دوره شامل دو بخش، یعنی طرح پیش‌فروش عادی با موعد تحویل ۱۲ ماهه و فروش فوق‌العاده ۴ محصول دیگر با تحویل ۳ ماهه است که به هرکدام جداگانه خواهیم پرداخت. ابتدا چند نکته را برای این قرعه‌کشی در نظر داشته باشید:

متقاضیان قبل از قرعه‌کشی، هیچ وجهی واریز نخواهند کرد.قیمت خودروهایی که در این طرح قرار دارند، مطابق قیمت زمان تحویل در قرارداد درج خواهند شد.ثبت‌نام قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو، هم‌زمان با بخش پیش‌فروش عادی انجام می‌شود، پس هر فرد می‌تواند فقط در یک بخش ثبت نام کند.از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، خبری از سود مشارکت و انصراف از پرداخت نخواهد بود.

طرح پیش‌فروش عادی ایران خودرو

طرح پیش‌فروش عادی ایران خودرو که خودروهای آن، دارای موعد تحویل حداکثر تا ۱۲ ماه هستند، پنج محصول این شرکت خودروسازی را در بر خواهد گرفت. از امروز، یعنی سه‌شنبه ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۱، به مدت ۴ روز مهلت ثبت‌نام این بخش خواهد بود.

جدول محصولات این بخش، این‌گونه است:

خودرورنگمبلغ پیش‌پرداخت علی‌الحسابموعد تحویلتارا دستیآبی رویال، آبی کبود، خاکستری، مشکی آبنوس، نقره‌ای۱۱۸ میلیون تومانتیر ۱۴۰۲ الی مهر ۱۴۰۲تارا اتوماتیکآبی رویال، آبی کبود، خاکستری، مشکی آبنوس، نقره‌ای۱۶۶ میلیون توماندنا پلاس توربوشارژ دستی (با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی)خاکستری، سفید، مشکی۱۴۴.۵ میلیون توماندنا پلاس توربوشارژ اتوماتیکخاکستری، سفید، مشکی، نقره‌ای۱۵۹.۵ میلیون تومانرانا پلاسخاکستری، سفید، گیلاسی، مشکی، نقره‌ای۸۶ میلیون تومان

طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو

علاوه بر پیش‌فروش عادی محصولات ایران خودرو، این شرکت قصد دارد ۴ مورد از محصولات حال حاضر خود را به فروش فوق‌العاده برساند. مهلت ثبت نام این فروش فوق‌العاده با موعد تحویل ۹۰ روزه هم، امروز، ۱۲ مهر ماه آغاز و از طریق سامانه ایران خودرو انجام می‌شود.

محوصلات گروه صنعتی ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده و فوری، به این ترتیب هستند:

خودرورنگقیمت مصوب فروشموعد تحویلسورن پلاسسفید، مشکی، خاکستری متال، آبی کبود۲۶۱.۵ میلیون تومان۳ ماههپژو پارس سالسفید، مشکی، خاکستری۱۶۶ میلیون توماندنا پلاس توربوشارژ دستی (با گیربکس ۶ سرعته)سفید، مشکی، خاکستری۳۶۰ میلیون توماندنا پلاس توربوشارژ اتوماتیکسفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای۳۹۸ میلیون تومان

در انتهای این بخش‌نامه این‌گونه ذکر شده است: «در صورت افزایش مبلغ بیمه، مالیات و سایر الزامات قانونی، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت است.»

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به صفحه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، فرآیندهای مربوط به ثبت نام و خرید خودرو را طی کنند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]