برخی کاربران اپل واچ اولترا از مشکل پیمایش ژله‌ای در ساعت خود گلایه دارند

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

برخی کاربران اپل واچ اولترا از مشکل پیمایش ژله‌ای در ساعت خود گلایه دارند


برخی کاربران اپل واچ اولترا از مشکل پیمایش ژله‌ای روی نمایشگر ساعت هوشمند خود گلایه دارند. این انتقادات در حالی مطرح شده‌اند که سایر مدل‌های اپل واچ با چنین مشکلی مواجه نیستند. پیش از این تعداد کمی از کاربران با مراجعه به انجمن Reddit به وجود چنین مشکلی در اپل واچ خود اشاره نموده‌اند. با این‌حال هم‌اکنون میزان فراگیر بودن این مشکل در میان کاربران و یا اساسا ماهیت وجودی آن به‌طور دقیق مشخص نشده است.

جدیدترین نسل آی‌پد مینی اپل نیز با مشکل مشابهی دست‌به‌گریبان است و اپل نیز این واقعیت را تائید می‌کند. با این‌حال غول کوپرتینویی معتقد است که این موضوع یک مشکل محسوب نمی‌شود. به بیان دقیق‌تر، اپل توضیح می‌دهد که به‌روزرسانی سطر به سطر یکی از ویژگی‌های نمایشگرهای LCD به‌شمار می‌رود. با این‌حال اپل واچ اولترا مجهز به نمایشگر آمولد است و در رابطه با دلیل پیدایش این رفتار هنوز نمی‌توان اظهارنظر کرد.

اکنون بایستی منتظر بمانیم و ببینیم که در آینده آیا این مشکل از جانب تعداد بیش‌تری از کاربران گزارش خواهد شد یا خیر. در صورت تحقق چنین سناریویی اپل نیز احتمالا در رابطه با آن اظهارنظر خواهد کرد.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]