سامسونگ گلکسی S23 اولترا با طراحی مشابه گلکسی S22 اولترا عرضه خواهد شد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

سامسونگ گلکسی S23 اولترا با طراحی مشابه گلکسی S22 اولترا عرضه خواهد شد


روز گذشته رندرهای مربوط به اسمارت‌فون‌های گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس در فضای وب منتشر شد. امروز نیز سومین و برترین عضو خانواده یعنی گلکسی S23 اولترا در کانون توجهات قرار گرفته است. به‌نظر می‌رسد که پیشرفته‌ترین هندست غیر تاشو سال آینده سامسونگ نهایتا از طراحی مشابه با مدل نسل قبلی خود برخوردار خواهد بود. در واقع با مشاهده تصاویر احتمالی گلکسی S23 اولترا در نگاه نخست متوجه تفاوت‌های آن با گلکسی S22 اولترا نخواهید شد.

با این‌حال با کمی بررسی دقیق‌تر می‌توان به تفاوت‌های میان 2 هندست پی برد. میزان بیرون‌زدگی 3 جزیره دایروی‌شکل دوربین‌های اصلی روی پنل پشتی گلکسی S23 اولترا در مقایسه با مدل نسل قبلی کمی افزایش یافته و میزان برجستگی برای 2 ماژول جزیره‌ای دیگر به وضوح کمتر است. نمای جلویی گوشی نیز کمی تخت‌تر به‌نظر رسیده و در نتیجه میزان انحنا در لبه‌های نمایشگر کاهش یافته است. پیش از این نیز گلکسی S22 اولترا با وجود طراحی جعبه‌ای شکل خود به سری گلکسی نوت شباهت داشت و این تشابه در گلکسی S23 اولترا تشدید خواهد شد.

این موارد تنها تفاوت‌های مشهود میان گلکسی S23 اولترا و گلکسی S22 اولترا به‌شمار می‌روند. با این‌حال برخی تفاوت‌های دیگر چندان علنی نبوده و پی بردن به آنها مستلزم بررسی دقیق‌تر خواهد بود. ابعاد بدنه گلکسی S23 اولترا برابر با 163.4×78.1×8.8 میلی‌متر خواهد بود؛ در حالی‌که اندازه بدنه گلکسی S22 اولترا معادل 163.3×77.9×8.9 میلی‌متر است.

با توجه به اینکه گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس نیز از طراحی جزیره‌ای دوربین با ماژول‌های مجزا استفاده خواهند کرد؛ لذا به‌نظر می‌رسد که در سال آینده، گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ بالاخره همانند اعضای یک خانواده قلمداد خواهند شد. از آنجا که این زبان طراحی به تعداد زیادی از هندست‌های سری گلکسی A شباهت دارد؛ لذا استفاده از آن موجب تثبیت الگوی مذکور برای هندست‌های سامسونگ خواهد شد.

رندرهای لو رفته از سامسونگ گلکسی S23 اولترا

استفاده سامسونگ از یک زبان طراحی مشترک میان اسمارت‌فون‌های 1200 و 200 دلاری خود اقدامی جالب توجه به‌نظر می‌رسد. به بیان صادقانه این اقدام، انحصارطلبی در گجت‌های رده بالا را فدای قابلیت تشخیص آسان‌تر آنها خواهد کرد. تعیین معقول بودن یا نبودن چنین اقدامی به نظرات و سلایق شخصی کاربران بستگی دارد.

بر اساس برخی شایعات، خانواده گلکسی S23 چند هفته زودتر از سری گلکسی S22 معرفی خواهد شد. این موضوع بدان معناست که معرفی اسمارت‌فون‌های سری گلکسی S23 طی ژانویه سال 2023 سناریویی محتمل خواهد بود. با توجه به سرعت افشای اطلاعات طی هفته‌های اخیر، بی‌تردید در روزها و هفته‌های آینده شاهد انتشار جزئیات بیش‌تری پیرامون مدل‌های سه‌گانه خانواده گلکسی S23 سامسونگ خواهیم بود.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]