اینستاگرام فیلتر شد | آی‌ تی‌ رسان

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

اینستاگرام فیلتر شد | آی‌ تی‌ رسان


تیتر خبر کوتاه و گویاست، شبکه اجتماعی اینستاگرام فیلتر شد. البته این خبر بر مبنای گزارش تعداد زیادی از کاربران تهیه شده است اما هنوز جامعیت آن به صد درصد نرسیده و از سوی مراجع ذی‌صلاح نیز خبری در این ارتباط منتشر نشده است؛ اما چیزی که واضح است، عدم دسترسی تعداد زیادی (از جمله خود ما) به این شبکه اجتماعی محبوب در کشورمان است.

اینستاگرام که پس از فیلتر شدن تلگرام به یکی از محبوب‌ترین کانال‌های ارتباطی ایرانیان بدل شده بود، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است. اما حالا این شبکه اجتماعی محبوب از دسترس خارج شده و تنها با استفاده از برنامه‌های تغییر IP می‌توان از آن استفاده کرد. ضمن این که به گزارش کاربران، حتی با تغییر IP هم آنقدر سرعت اینستاگرام کند است که نمی‌توان از آن استفاده کرد.

طی چند روز اخیر گزارشات فراوانی در خصوص اختلال و قطع اینترنت در شهرهای مختلف کشور منتشر شده است، از صبح امروز سایت‌های داخلی و خارجی در مرورگر گوگل کروم باز نمی‌شوند، این مشکل از سمت برخی از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی هم اعلام شده، با اعلام رانندگان، کاربران برای پرداخت اینترنتی هزینه تاکسی خود به مشکل بر خوردند و توانایی اتصال به درگاه پرداخت واسط را نداشتند. این مشکل هنگام اتصال به اینترنت دیتا اپراتور همراه اول و دیگر اپراتورها و حتی وای‌فای هم دیده می‌شود و مربوط به یک اپراتور یا ISP خاص نیست.

عصر امروز در حالی که عیسی زارع‌پور ، وزیر ارتباطات گفت که اختلال و محدودیتی برای شبکه‌های اجتماعی پیش نمی‌آید اما از سر شب دسترسی کاربران به شبکه اجتماعی اینستاگرام قطع شده است. همچنین اختلالات گسترده اینترنت در شهرهای متعدد و برای اپراتورهای مختلف گزارش شده است.

تجربه شما از استفاده از اینستاگرام چیست؟ آیا شما به اینستاگرام دسترسی دارید؟منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]