پنل پشتی گوشی‌های سری آی‌فون 14 پرو اپل در برابر خراشیدگی بسیار حساس است

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

پنل پشتی گوشی‌های سری آی‌فون 14 پرو اپل در برابر خراشیدگی بسیار حساس است


فروش گوشی‌های هوشمند سری آی‌فون 14 اپل از روز جمعه گذشته (25 شهریور ماه) آغاز شد. این‌بار نیز مطابق روال معمول پس از عرضه اسمارت‌فون‌های جدید اپل به بازار، اطلاعات مربوط به نقاط ضعف آنها در فضای وب منتشر شده است.

بر این اساس ظاهرا برخی کاربران بر این باورند که حفره داینامیک آیلند در واقعیت به آن اندازه که ضمن مراسم رونمایی آی‌فون‌های جدید ادعا شد؛ چشمگیر به‌نظر نمی‌رسد. بعلاوه کاربران مختلف گزارش داده‌اند که پنل پشتی مدل‌های آی‌فون 14 پرو و آی‌فون 14 پرو مکس مشخصا در جذب خط و خش استعداد بالایی دارد. در حال حاضر تصاویر مربوط به خراشیدگی‌های ایجاد شده روی تعدادی از گوشی‌های آی‌فون 14 پرو و آی‌فون 14 پرو مکس در مراکز خرده فروشی مختلف به معرض نمایش گذاشته شده است. این در حالیست که چنین خراشیدگی‌هایی پیش‌تر در آی‌فون 13 پرو، آی‌فون 13 پرو مکس و خانواده آی‌فون 12 مشاهده نشده است.

وبسایت Mydrivers معتقد است که برخی کاربران مشخصا به منظور بررسی استحکام قاب آی‌فون 14 پرو و آی‌فون 14 پرو مکس به مراکز خرده فروشی مراجعه می‌کنند. در هر صورت برای روشن شدن موضوع کماکان بایستی منتظر اجرای تست‌های مختلف روی هندست‌های مذکور باشیم. بدین‌ترتیب مشخص خواهد شد که آیا مشکلات مطرح شده واقعیت داشته یا صرفا مواردی استثنایی برای به‌راه انداختن یک جنجال تبلیغاتی علیه اپل هستند.

بن گسکین؛ یکی از افشاگران مشهور که به‌طور مرتب بر اساس شایعات و اطلاعات لو رفته اقدام به انتشار طرح‌های مفهومی و رندرهای جالبی از دستگاه‌‌های مختلف می‌کند؛ اخیرا نظر خود پیرامون آی‌فون 14 پرو اپل را با مخاطبان به اشتراک گذاشته و مدعی شده که برای مالکان آی‌فون 13 پرو، مهاجرت به آی‌فون 14 پرو چندان منطقی نخواهد بود.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]