پرسرعت‌ترین اینترنت در جهان معرفی شد/ ایران در جهان چه رتبه‌ای دارد؟

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

پرسرعت‌ترین اینترنت در جهان معرفی شد/ ایران در جهان چه رتبه‌ای دارد؟


در جدیدترین گزارش ماهانه سایت اسپید تست، برترین کشورهای جهان از نظر سرعت و پایداری اینترنت و همچنین جایگاه ایران در بین کشورهای جهان مشخص شد.

بر اساس گزارش جدید اسپید تست در آگوست 2022، سرعت اینترنت جهانی موبایل به طور متوسط 30.79 مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت اینترنت ثابت 69.14 مگابیت بر ثانیه ثبت شد.

در این گزارش میانگین سرعت اینترنت موبایل در ایران 28.40 مگابیت بر ثانیه بود و رتبه 69 در میان کشورهای جهان را به دست آورد، همچنین سرعت اینترنت ثابت به طور متوسط 10.02 مگابیت بر ثانیه ثبت شد که با سقوط 2 پله‌ای به رتبه 147 در جهان رسید.

در این گزارش کشور نروژ دارای پرسرعت‌ترین اینترنت موبایل جهان است، متوسط سرعت اینترنت موبایل در نروژ به 122.77 مگابیت برثانیه می‌رسد و این کشور با سه پله صعود نسبت به سه ماه گذشه به رتبه اول در جهان رسیده است.

کشور امارات در رتبه دوم این فهرست قرار دارد و متوسط سرعت موبایل در این کشور 188 مگابیت برثانیه است، همچنین کشورهای قطر با میانگین سرعت اینترنت موبایل 114 مگابیت بر ثانیه، کره جنوبی با 112 مگابیت بر ثانیه و دانمارک با 103 مگابیت بر ثانیه، 5 کشور اول از نظر دسترسی به اینترنت پرسرعت موبایل را تشکیل می‌دهند.

سنگاپور صاحب پر سرعت ترین اینترنت ثابت جهان

اما در بخش رده‌بندی کشورها بر اساس میانگین سرعت اینترنت ثابت، نام سنگاپور در رتبه اول دیده می‌شود، سرعت اینترنت ثابت در این کشور 219 مگابیت برثانیه است! در رده دوم کشور شیلی با میانگین سرعت 211 مگابیت بر ثانیه قرار دارد، این در حالی است که ماه گذشته کشور شیلی اول و سنگاپور دوم این فهرست بود.

در رتبه سوم همچنان نام تایلند با میانگین سرعت 188 مگابیت برثانیه، سپس نام کشور هنگ‌کنگ با 179 مگابیت برثانیه و چین با میانگین سرعت اینترنت ثابت 178 مگابیت بر ثانیه قرار دارند.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]