تصاویر باکیفیت از وان‌پلاس 11 پرو در فضای اینترنت منتشر شد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

تصاویر باکیفیت از وان‌پلاس 11 پرو در فضای اینترنت منتشر شد


روز گذشته تصاویر باکیفیت از اسمارت‌فون پرچم‌دار آینده وان‌پلاس موسوم به وان‌پلاس 11 پرو برای نخستین بار در فضای وب منتشر شد. این تصاویر در وهله نخست روی دوربین بازطراحی شده هندست با برند HasselBlad تمرکز دارند.

در پرچم‌داران نسل فعلی وان‌پلاس، مولفه‌های دوربین درون یک ماژول بزرگ مستطیلی‌شکل قرار دارند؛ اما در وان‌پلاس 11 پرو این بلوک دارای ظاهری دایروی‌شکل است. چنین الگویی پیش‌تر در پرچم‌داران اخیرا معرفی شده سری میت 50 هواوی مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. البته این دوربین دارای لوگوی HasselBlad است. همچنین تعداد ماژول‌های دوربین تغییر نکرده و کماکان شاهد به‌کارگیری 3 لنز دوربین روی پنل پشتی دستگاه هستیم.

با توجه به این تصاویر به‌نظر می‌رسد که وان‌پلاس 11 پرو مجهز به یک سوئیچ تغییر وضعیت اختصاصی موسوم به Alert Slider خواهد بود. همچنین شایعات از به‌کارگیری تراشه اسنپ‌دراگون 8 نسل 2 در این اسمارت‌فون حکایت دارند؛ فرضیه‌ای که کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد. اما صرفنظر از این موارد هیچ‌گونه اطلاعات بیش‌تری در دست نیست. بر اساس پیش‌بینی‌ها وان‌پلاس 11 پرو در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]