افزایش تعرفه تلفن ثابت تصویب شد؟

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

افزایش تعرفه تلفن ثابت تصویب شد؟


در تعرفه جدید علاوه بر افزایش نرخ مکالمه با تلفن ثابت به پرداخت مبلغ ثابت و ماهانه برای نگه داشتن خط نیز اشاره شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

افزایش تعرفه هزینه ماهانه تلفن ثابت، تابستان امسال مورد تایید قرار گرفت، و درصورت موافقت رگولاتوری و ابلاغ به مخابرات اعمال و اجرایی خواهد شد. محمدرضا بیدخام، مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران در این راستا گفت: تعرفه تلفن ثابت تقریبا ۱۲ سال است که برخلاف افزایش تورم تغییری نکرده است. ما در خواستمان را برای تغییر تعرفه به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارایه دادیم و آ‌ن‌ها بررسی کردند و کارهای کارشناسی آن انجام شد.

ظاهرا در این تعرفه جدید ذکر شده که در استان تهران به ازای ۴۴۴۴ دقیقه مکالمه، هزینه‌ای معادل ۲۰۰۰۰ تومان، برای سایر مراکز استان‌ها به ازای حداقل ۳۳۳۳ دقیقه مکالمه ۱۵۰۰۰ تومان به عنوان حداقل پرداخت و سایر شهرها به ازای ۲۶۶۶ دقیقه مکالمه معادل ۱۰۰۰۰ تومان به هزینه پرداختی تلفن افزوده خواهد شد.

همچنین طبق این مصوبه کاربران تلفن‌های ثابت استان تهران برای حفظ خط تلفن ثابت خود، باید ماهانه ۲۰ هزار تومان، پرداخت کنند. این هزینه فقط برای ساکنین پایتخت و کسانی لحاظ می‌شود که از خط خود استفاده نکرده و فقط می‌خواهند آن را نگه دارند.

بیدخام افزود: این تعرفه در سازمان تنظیم مقررات رادیویی و کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نیز تصویب شد و به کمیسیون تنظیم بازار ارسال گردید؛ آن‌جا هم با شرایطی مصوب شد و پس از آن به وزارت ارتباطات ابلاغ گردید.

وی در ادامه گفت که در انتظار بررسی کمیسیون تنظیم بازار و ابلاغ از طریق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به هستند تا فرآیند اطلاع رسانی در این زمینه را شروع کنند.

نظر شما در مورد تعرفه‌های جدید چیست؟ نظرات خود را با ما و دوستانتان در آی‌تی‌رسان به اشتراک بگذارید.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]