دسته حرفه‌ای جدید ایکس باکس از خانواده Elite 2 معرفی شد!

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

دسته حرفه‌ای جدید ایکس باکس از خانواده Elite 2 معرفی شد!


ایکس باکس از دسته حرفه‌ای جدید خود با نام ایکس باکس Elite 2 Core رونمایی کرد. با آی‌تی‌رسان در جزئیات این خبر همراه باشید.

اگر می‌توانید هزینه آن‎‎‌ها را بپردازید، کنترلرهای Xbox Elite به دلیل امکانات اضافی زیادی که با تمرکز گیمینگ حرفه‌ای دارند، ارتقای عالی نسبت به کنترلرهای استاندارد Xbox هستند و جزو بهترین دسته های بازار هستند. تنها مشکل آن‌ها قیمت آنهاست. اگر نمی‌توانید تقریباً 200 دلار برای یک کنترلر خرج کنید، شاید این مدل Core جدید برای شما بهتر باشد.

مایکروسافت یک مدل “Core” از کنترلر Xbox Elite 2 خود را معرفی کرده است که 50 دلار از قیمت استاندارد آن کم می‌کند. این کاهش قیمت ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما قیمت آن هم‌اکنون به 130 دلار رسیده است که فقط 50 دلار بیشتر از قیمت کنترلر بی‌سیم استاندارد ایکس‌باکس است.
ظاهر و حس کنترلر دقیقا شبیه به کنترلر Xbox Elite 2 است که بسیاری از گیمرها می‌شناسند و دوست دارند. دارای Thumbsticks با حساسیت قابل تنظیم و تریگر لاک است. با این حال، برخلاف مدل غیر Core، هیچ چیز اضافی در جعبه آن وجود ندارد. کیف مخصوص حمل، پدال‌های پشت دسته، Thumbsticksجایگزین یا D-pad در جعبه موجود نیست.

این بدان معنا نیست که نمی‌توانید این تغیرات را در دسته جدید اعمال کنید، زیرا این دسته دقیقاً همان کنترلر Elite 2 است که بدون تجهیزات اضافی فروخته می‌شود. اگر می‌خواهید این موارد اضافی را دریافت کنید، باید آن‌ها را جداگانه بخرید. پک کامل، یک پد D شکل متقاطع، یک کیف حمل، یک پایه شارژ، انواع Thumbsticks و پدال‌های عقب را به همراه دارد.

با 60 دلار هزینه بیشتر و خرید پک کامل، اساساً Core همان کنترلر الیت 2 می‌شود، به جز این که همه افزونه‌ها به صورت جداگانه فروخته می‌شود تا قیمت خود دسته کاهش پیدا کند.

همچنین گفته شد که این دسته جدید ایکس باکس اولین عضو از خانواده الیت است که می‌توانید از دیزاین لب برای طراحی و شخصی‌سازی‌های متنوع آن استفاده کنید. متاسفانه این قابلیت ایکس‌باکس که اجازه می‌دهد دسته خود را طراحی کنید، در ایران ممکن نیست.

اگر می‌خواهید این دسته را خریداری کنید باید صبر کنید تا Elite 2 Core با رنگ سفید جدید از 21 سپتامبر در دسترس قرار بگیرد. کنترلر استاندارد Elite 2 همچنان در رنگ مشکی با قیمت استاندارد 180 دلاری خود در دسترس خواهد بود.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]