سیستم مورد نیاز Crash 4

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

سیستم مورد نیاز Crash 4


در این مطلب مروری بر سیستم مورد نیاز برای تجربه بازی Crash 4 روی تنظیمات مختلف خواهیم داشت.

اگر نمی‌دانید مشخصات کامپیوتر و سیستم شما چیست، می‌توانید راه فهمیدن آن و همچنین روش مقایسه آن با سیستم مورد نیاز یک بازی و برنامه را در این مطلب مطالعه کنید.

عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time یک بازی پلتفرمر است که توسط Toys for Bob توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. این بازی در ابتدا برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و در سال 2021 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، نینتندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی هشتمین قسمت اصلی از سری کرش باندیکوت و ورودی جدیدی به بازی‌هایی است که در ابتدا دنباله Crash Bandicoot: Warped بودند.

داستان بازی Crash Bandicoot و خواهرش Coco را دنبال می‌کند که در تلاشی برای جلوگیری از تسلط Doctor Neo Cortex و Doctor Nefarious Tropy بر مالتی‌ورس، ماسک‌های کوانتومی قدرتمندی را بازیابی می‌کنند.

این بازی گیم‌پلی اصلی سری را حفظ می‌کند و با استفاده از ماسک‌های کوانتومی، عناصر جدیدی را اضافه می‌کند که می‌توانند مراحل را تغییر دهند و ابزاری برای عبور یا غلبه بر موانع فراهم کنند. همچنین شامل حالت‌های بازی اضافی برای بازپخش مراحل و توانایی کنترل پنج شخصیت است که سه‌تای آن‌ها – Cortex، Dingodile و Tawna – دارای گیم‌پلی و مراحل منحصر به فرد خود هستند. تیم سازنده در نظر داشت که این بازی ادامه مستقیمی از سه گانه اصلی در هر دو جنبه روایی و گیم‌پلی باشد و پس از مطالعه مکانیک سری و تعیین عناصر تازه برای افزودن به گیم‌پلی، Quantum Masks و شخصیت‌های قابل بازی اضافی را ایجاد کردند.

برای کسانی که ترجیح می‌دهند و قصد دارند که این بازی را روی پلتفرم رایانه‌های شخصی یا PC تجربه کنند یکی از نگرانی‌های همیشگی این بوده که آیا بر روی سخت افزار سیستم آن‌ها قابل تجربه است و یا خیر. در ادامه مروری بر حداقل سیستم مورد نیاز و همچنین سیستم پیشنهادی برای تجربه این بازی خواهیم داشت. شما همچنین می‌توانید از ما در مورد قابل اجرا بودن این بازی روی سیستم‌تان بپرسید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای تجربه بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

پردازنده (CPU)
Intel® Core i3-4340/AMD FX-6300
پردازنده گرافیکی (GPU)

Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7950

حافظه رم (RAM)
8GB
فضای مورد نیاز
30GB
سیستم عامل (OS)
Windows 10

سیستم پیشنهادی برای تجربه بازی Crash 4

پردازنده (CPU)
Intel® Core i5-2500k/AMD Ryzen 5 1600X
پردازنده گرافیکی (GPU)
Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 390
حافظه رم (RAM)
16GB
فضای مورد نیاز
30GB
سیستم عامل (OS)
Windows 10

برای مشاهده مقالات سیستم مورد نیاز دیگر بازی‌ها به این صفحه بروید. شما همچنین می‌توانید با ارائه مشخصات سیستم خود، در مورد قابل اجرا بودن Crash 4 روی آن از ما در آی‌تی‌رسانبپرسید.منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]