خانواده اپل واچ سری 8 رسما معرفی شد

Posted by: seyedrezabazyar Comments: 0

خانواده اپل واچ سری 8 رسما معرفی شد


خانواده اپل واچ سری 8 که شامل نسخه بیس، SE و Ultra می‌شود، دقایقی پیش در مراسم Far Out اپل رسما معرفی شد که در ادامه مروری بر آن‌ خواهیم داشت.

اپل در آخرین مراسم خود با دستی پر برای طرفداران ساعت‌های محبوب خود آمده است. این بار اپل سه نسخه از این محصول خود را معرفی و عرضه کرده است تا محدوده کاملی از مخاطبان خود را پوشش دهد که شامل نسخه اقتصادی، پایه و حرفه‌ای می‌شود که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

Apple Watch Series 8:

اپل جدیدترین ابزار پوشیدنی خود را با نام Apple Watch Series 8 معرفی کرده است. این ساعت شامل یک سنسور دما است که اپل می گوید “تعهد خود را به سلامت زنان حتی بیشتر می‌کند.” سری 8 همچنین دارای دو حسگر حرکتی جدید است تا تشخیص دهد که آیا در یک تصادف شدید اتومبیل بوده‌اید یا خیر. این ساعت از 16 سپتامبر در دسترس خواهد بود و 399 دلار برای مدل GPS و 499 دلار برای مدل سلولار قیمت خواهد داشت.

این شرکت می‌گوید که می‌تواند تغییرات دما را تا 0.1 درجه سانتی‌گراد ردیابی کند و هر پنج ثانیه دمای شما را بررسی می‌کند. این شرکت می‌گوید که ردیابی دمای بدن در طول شب می‌تواند به شما کمک کند تا بینش‌هایی در مورد چرخه تخمک‌گذاری خود پیدا کنید، که می‌تواند از آن برای بهبود ویژگی ردیابی چرخه ماهانه زنان استفاده کند. این شرکت می‌گوید که این داده‌ها روی خود ساعت رمزگذاری شده است و از امنیت کامل برخوردار است.

اپل می‌گوید که ویژگی تشخیص تصادف آن فقط در حین رانندگی کار می‌کند که به حفظ عمر باتری ۱۸ ساعته ساعت کمک می‌کند. اپل همچنین یک حالت کم مصرف را معرفی کرد که عمر باتری ساعت را تا 36 ساعت افزایش می‌دهد. عرضه این ویژگی برای ساعت‌های قدیمی‌تر نیز از سری 4 شروع می‌شود، و Watch OS 9 را دریافت می‌کنند. فعال کردن این حالت، نمایشگر همیشه روشن و ردیابی تمرین خودکار را خاموش می‌کند، اما همچنان ردیابی فعالیت و تشخیص تصادف فعال خواهد بود.

مدل سال گذشته سری 7 دارای طراحی کمی به روز شده بود که صفحه نمایش را در مقایسه با مدل‌های قبلی بزرگ‌تر می‌کرد (اما بر خلاف شایعات که نشان می‌دادند ظاهر کاملاً جدیدی با اضلاع صاف در راه است، ارائه نکرد). جدا از طراحی مجدد، نسخه قبلی این ساعت محبوب فقط چند ویژگی جدید را شامل می‌شد: شارژ سریع‌تر، دوام بهبود یافته و برخی رنگ‌های جدید.

در حال به‌روز‌رسانی…منبع: itresan.com

Get Your Free Instant SEO Audit Now

Improve your seo ranking with porto

Best SEO Features & Methodologies. Better SEO than your competitors

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]